Iepriekšējais
Nākamais

Diskutē par ES vienoto tirgu, ieguvumiem un izaicinājumiem

Attēlā: Uzrunu konferences dalībniekiem saka LPS padomniece Andra Feldmane. 

Lai piedalītos Eiropas Savienības programmas “Eiropa pilsoņiem” finansētā projekta “Nelieli tirgi - Eiropas ekonomikas sirds” konferencē, no 14. līdz 18. septembrim  Kudžirā (Cugir), Rumānijā viesojās vairākas projekta partneru delegācijas no Latvijas, tai skaitā arī Jaunpils novada domes izpilddirektors Pēteris Baranovskis, Preiļu novada Uzņēmējdarbības centra  konsultante Ineta Liepniece un LPS padomnieces Andra Feldmane un Ligita Pudža.   

Konferences diskusiju tēma bija Eiropas Savienības vienotais tirgus, ieguvumi un izaicinājumi, raugoties no dažādu valstu pašvaldību viedokļa. Konferences ietvaros projekta dalībnieki apmeklēja Kudžiras pilsētas uzņēmumus un piedalījās ikgadējos pilsētas svētkos “Kudžiras rudens”, gūstot ieskatu pilsētas un Albas reģiona kultūras dzīves norisēs.

Šis bija trešais pasākums projekta ietvaros, kam sekos vēl divi pasākumi, kuros satiksies vietējie iedzīvotāji, uzņēmēji, lēmumu pieņēmēji, jaunieši un kultūras jomas pārstāvji no Latvijas, Polijas, Itālijas, Maltas, Rumānijas un Vācijas, lai kopīgi diskutētu par to, kā mazajiem vietēja mēroga tirgiem kļūt par stipriem spēlētājiem Eiropas Savienības lielajā tirgū. Projekta vadošais partneris ir Melliehas pašvaldība Maltā.

 

Ligita Pudža,

LPS padomniece ārējo sakaru jautājumos