Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Aicinām piedalīties konferencē “Inovatīva decentralizēta sadarbība Austrumu partnerībai”

Aicinām piedalīties konferencē “Inovatīva decentralizēta sadarbība Austrumu partnerībai”, kas norisināsies 2018. gada 26. jūnijā Rīgā, viesnīcā Radisson Blu Daugava Hotel.

Konferenci rīko Latvijas Pašvaldību savienība un Eiropas platformas vietējo un reģionālo pašvaldību attīstībai (“Platforma”). Tās pirmajā daļā būs iespēja iepazīties ar Eiropas Vietējo un reģionālo pašvaldību padomes (CEMR) pētījuma par decentralizāciju un administratīvajām reformām Austrumu partnerības valstīs secinājumiem – īstenoto pēdējos trīs gados un plānoto nākamajos. Plānots, ka Eiropas Ārējās darbības dienesta pārstāvis pastāstīs par pagājušajā gadā notikušā Austrumu partnerības samita secinājumiem un nākotnes mērķiem, kas varētu palīdzēt pašvaldībām identificēt mērķus un aktivitātes nākamajiem attīstības sadarbības projektiem.

Tā kā 14. jūnijā Eiropas Komisija publicējusi priekšlikumu par finansējumu decentralizētas sadarbības aktivitātēm nākamajam plānošanas periodam, tad konferences otrā daļa būs izdevība sākt diskusijas par finansējuma iespējām nākamajā daudzgadu finanšu ietvarā 2021.–2027. gadam un iedvesmoties no “Platformas” partneru veiktajām attīstības sadarbības aktivitātēm.

Konferencē piedalīsies pārstāvji no Eiropas Komisijas, Austrumu partnerības un Eiropas Savienības dalībvalstīm, kā arī vietējo politiķu delegācija no Moldovas.

Reģistrēties konferencei var LPS mājaslapā līdz 20. jūnijam!

Informējam, ka konferences laikā tiks veikta fotografēšana, filmēšana. Izmantotie materiāli tiks izmantoti LPS publicitātes vajadzībām internetā un (vai) drukātajos materiālos. 

Darba kārtība (projekts)