Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Diskusija „Attīstības izglītība sabiedrības attīstībai: kā finansēt un īstenot”

2. martā Kuldīgas Mākslas namā (1905. gada iela 6, Kuldīga) Latvijas Pašvaldību savienība sadarbībā ar Kuldīgas novada domi un biedrību „Zaļā brīvība” aicina uz diskusiju par attīstības izglītības nozīmi mūsu sabiedrības attīstībā un labklājībā „Attīstības izglītība sabiedrības attīstībai”. Mūsu pašvaldības, iedzīvotāji un skolas saskaras ar izaicinājumu piemēroties 21. gadsimta globālajām pārmaiņām. Pašvaldības arvien aktīvāk piedalās attīstības sadarbības un izglītības aktivitātēs, vairākas skolas iesaistījušās Valsts izglītības satura centra vadītajā projektā par kompetenču pieejā balstīta mācību satura izstrādi. Pašvaldībām ir iespēja mācīties no labajiem piemēriem, izmantojot dažādus finansējuma avotus attīstības izglītības veicināšanai. Par to, kāpēc patlaban attīstības izglītība ir aktualitāte, kādi finanšu līdzekļi pieejami pašvaldību projektiem pieredzes apmaiņai un skolotāju tālākizglītībai, stāstīsim un diskutēsim seminārā.

Aicinām pievienoties diskusijai pašvaldību, izglītības nozares, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un vietējos aktīvistus, piesakoties dalībai līdz 28. februārim, rakstot uz e-pastu Zane.Zaceva@lps.lv vai šajā tīmekļa vietnē!

 Ar diskusijas darba kārtību varat iepazīties šeit!