Iepriekšējais
Nākamais

Iznācis jaunais žurnāla “LOGS” numurs

Iznācis jaunais žurnāla “LOGS” numurs

(2016. gada novembris/decembris)

 

Jaunākajā žurnāla “Logs” numurā, kas veltīts Latviju Pašvaldību savienības 25 darba gadiem un ir pēdējais papīra formā izdotais LPS izdevums, lasiet:

 

  • LPS priekšsēdis Andris Jaunsleinis ievadrakstā “Jaunu slieksni pārkāpjot” uzsver īpašo laiku, kādā šobrīd dzīvojam – gan Latvijas Pašvaldību savienība, kas pārkāpusi ceturtdaļgadsimta slieksni, gan ikviens no mums, gaidot tuvo gadumijas slieksni, un novēl visiem veiksmīgu sliekšņu pārkāpšanas laiku!
  • Rakstā “Latvijas Pašvaldību savienības attīstība” LPS vecākais padomnieks Māris Pūķis raksturo organizācijas sākotnējos mērķus, juridisko statusu, vietu Latvijas politiskajā sistēmā, ietekmi uz sociāli ekonomiskajiem procesiem, lomu pašvaldību prasmju attīstībā un tuvākās nākotnes persopektīvu.
  • LPS 25. gadadienas priekšvakarā savu vērtējumu, pārdomas un ierosinājumus Pašvaldību savienības turpmākajai attīstībai ar žurnāla starpniecību materiālu apkopojumā “Pašvaldību vadītāji – par LPS” pauž gan lielo pilsētu, gan novadu domju priekšsēdētāji.
  • Savukārt LPS administrācijas darbinieki atbilžu apkopojumā “LPS darbinieki – par pašvaldībām un sevi” atklāj savu darbu un pieredzi arī no mazliet citādākiem aspektiem.
  • Žurnāla “Logs” veidotāju komanda “Atvadoties pirms (jaunas) satikšanās” saka paldies visiem brīvprātīgajiem pastniekiem, žurnāla autoriem, atbalstītājiem un lasītājiem, un sola tikšanās arī turpmāk, tikai citādākā veidā un formā.

Informējam, ka 2017. gadā žurnāls “LOGS” vairs neiznāks papīra formā. Turpmāk tas būs pieejams elektroniski (bez maksas). Par elektroniskās žurnāla versijas saņemšanu lūdzam interesēties e-pastā: prese@lps.lv.

Gaišu, mierīgu un priecīgu svētku laiku vēlot,

Gunta Klismeta un Daina Oliņa