Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) mērķis ir apvienot un organizēt pašvaldību izpildinstitūciju vadītājus, lai:

1.1. attīstītu starppašvaldību kontaktus, sekmētu vispārējo sadarbību, pieredzes  apmaiņu un pašvaldību attīstību;

1.2. paaugstinātu dalībnieku kvalifikāciju;

1.3. piedalītos LPS lēmumu izstrādē un izpildē;

1.4. rūpētos par dalībnieku tiesisko aizsardzību;

1.5. pārstāvētu LPIA dalībnieku intereses Eiropas Savienības, Eiropas Padomes un citās starptautiskajās pašvaldību izpildvadītāju intereses pārstāvošās institūcijās.

LPIA dalībnieki ir pašvaldības – LPS biedri. Iestāšanās LPIA un izstāšanās no tās notiek, pamatojoties uz pašvaldības pieteikumu/atteikumu.

Dalībnieku LPIA pārstāv pašvaldības izpilddirektors un (vai) viņa vietnieks, kā arī pašvaldības deleģētas personas.

Kontakti un vadība:
LPIA Valdes priekšsēdētājs Ivo Virsis (Rūjienas novada pašvaldības izpilddirektors).

E-pasts: ivo.virsis@rujiena.lv.

Tālrunis: 26312008.

No LPS puses LPIA darbu koordinē padomniece Sniedze Sproģe, e-pasts: sniedze.sproge@lps.lv

 

 

Iepriekšējais
Nākamais

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas sanāksme 7. jūnijā (2019) Priekuļos

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) ikmēneša sanāksme notika 7. jūnijā Priekuļos, un to atklāja Priekuļu novada domes priekšsēdētāja Elīna Stapulone un izpilddirektors Fjodors Puņenko.

Novada prezentācijā viņi uzsvēra gan sava novada stiprās puses un tradīcijas, gan pievērsās jauniešu tēmai, kas šoreiz bija izraudzīta par galveno LPIA sanāksmes darba kārtībā.

Dienas gaitā izpilddirektori kopā ar lektoriem un jauniešiem mēģināja noskaidrot, kā tad jūtas jaunieši Latvijā un kā viņus varētu vairāk atbalstīt un palīdzēt. Sarunu vadīja “Avantis” radošā direktore Ilona Bičevska. Savu redzējumu pauda Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta eksperte Alma Brinkmane, Latvijas Jaunatnes padomes prezidents Emīls Anškens un “Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2019” pārstāvji – Olaines novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Agnese Kalniņa un Ikšķiles novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists Einārs Ervīns Deribo. Pētījumos balstītus secinājumus un ieteikumus sniedza Latvijas Bērnu labklājības tīkla valdes priekšsēdētāja Daiga Eiduka un “Providus” pētnieks Andris Šuvajevs. Savukārt Reinis Freilihs un Lote Peizuma iepazīstināja ar iespēju platformu jauniešiem un pašvaldībām www.visasiespejas.lv.

Diena Priekuļos noslēdzās ar novada apskati un jauniešu darbošanās praktisko piemēru demonstrāciju. Izpilddirektori paviesojās pie zinātniekiem Vides risinājumu institūtā, apskatīja Saules parku un Veselavas muižu, iepazinās ar jauniešiem un viņu izaugsmes treneriem Vinetu Saulīti un Daini Zaltānu no projekta “Jādara” un apmeklēja Liepas Ellīti un Liepas jauniešu centru “Apelsīns”.

Nākamā LPIA sanāksme notiks 2. augustā Rēzeknes novada Lūznavā, un tās tēma ir uzņēmējdarbība reģionos un nodarbinātība.

Sniedze Sproģe,

LPS padomniece,

Lelde Vazdiķe,

LPS jaunatnes lietu speciāliste

IZM jaunatnes politika
Bāzes modelis darbam ar jauniešiem pašvaldībās
Jauniešu galvaspilsēta Olaine
Jauniešu galvaspilsēta Ikšķile
Jauniešu labbūtība Baltijas valstīs
Latvijas Bērnu labklājības tīkls
"Providus" projekts
"Providus" seminārs
Visas iespējas jauniešiem vienuviet
Konkurss "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020"
Ieteikumi jauniešu aptaujas organizēšanai
LPIA sanāksmes protokols 07.06.2019. Priekuļos
Darba grupu rezultātu apkopojums