Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Šajā sadaļā atrodama informācija par aktualitātēm jaunatnes jomā – jaunumi, notikumi, apmācības, semināri, videokonferences, projekti, kas attiecas vai varētu būt interesanti pašvaldībām un pašvaldībās strādājošajiem jaunatnes lietu speciālistiem/jaunatnes darbiniekiem.

Iepriekšējais
Nākamais

[Pa]Lēciens jaunatnes jomā – virtuālais pasākums jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) un sadarbības partneri BoostEvent, Izglītības un zinātnes ministrija un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties jaunatnes darbiniekus un jauniešus virtuālajam pasākumam “[Pa]lēciens jaunatnes jomā”, kas norisināsies no 2. līdz 5. jūnijam.

Šis virtuālais pasākums vairāku dienu garumā būs balstīts uz hakatona idejas principiem, kurā darbā ar jaunatni iesaistītie, savstarpēji sadarbojoties komandās, radīs idejas, metodes un vadlīnijas, ko izmantot tiešā darba ar jauniešiem veikšanai gan valstī noteiktajā ārkārtējā situācijā, gan pēc tās. Katrai komandai būs savs treneris, kurš virzīs komandu uz rezultātu, būs pieejams mentora atbalsts, kā arī katrā pasākuma dienā būs iespēja dzirdēt iedvesmas stāstus par kādu aktuālu tēmu jaunatnes jomā.

Pieteikšanās līdz 27. maijam: https://ej.uz/paleciensLJP.

Plašāka informācija šeit.