Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Šajā sadaļā atrodama informācija par aktualitātēm jaunatnes jomā – jaunumi, notikumi, apmācības, semināri, videokonferences, projekti, kas attiecas vai varētu būt interesanti pašvaldībām un pašvaldībās strādājošajiem jaunatnes lietu speciālistiem/jaunatnes darbiniekiem.

Iepriekšējais
Nākamais

“Jauniešu klimata forums” #YCF 30. janvārī

Līdz 26. janvārim programma “The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia” aicina jauniešus pieteikties “Jauniešu klimata forumam” #YCF.

Forums notiks attālinātā režīmā.

Lektori ar skolēniem diskutēs par dažādiem ar klimata pārmaiņām saistītiem jautājumiem un jauniešu lomu tajā, tādējādi veicinot izpratnes paaugstināšanu par klimata pārmaiņu nozīmi un kritisko domāšanu, vienlaikus mudinot jauniešus būt pilsoniski aktīviem – izstrādājot savas iniciatīvas.

40 Latvijas jauniešiem vecumā no 14 līdz 24 gadiem būs iespēja tikties tiešsaistes platformā Zoom un iepazīties ar Lielbritānijas lomu klimata pārmaiņu risināšanā, diskusijās ar ekspertiem no Pasaules Dabas fonda un Zero Waste Latvija uzzināt, kā mainās pasaule, cik svarīgi jauniešiem būt lēmumu pieņemšanas procesā un kā radīt iniciatīvas labākai nākotnei.

Šis forums aicina jauniešus būt pilsoniski aktīviem un piedalīties: pasākuma pirmajā daļā notiks diskusijas ar ekspertiem, savukārt otrā daļa paredzēta dalībnieku iniciatīvu projektu veikšanai – kā jaunieši praktiski var piedalīties klimata pārmaiņu mazināšanā.

Vietu skaits ir ierobežots, pieteikšanās līdz 26. janvāra plkst. 23.59: http://bit.ly/YCF_Award.

Forums tapis sadarbībā ar Lielbritānijas vēstniecību Latvijā.

Papildu informācija: award@visc.gov.lv.