Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Šajā sadaļā atrodama informācija par aktualitātēm jaunatnes jomā – jaunumi, notikumi, apmācības, semināri, videokonferences, projekti, kas attiecas vai varētu būt interesanti pašvaldībām un pašvaldībās strādājošajiem jaunatnes lietu speciālistiem/jaunatnes darbiniekiem.

Iepriekšējais
Nākamais

Tiešsaistes pasākums “Izaugsmes ceļojums”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) 9. februārī plkst. 15 aicina uz programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” līdzšinējā perioda noslēguma un jaunā perioda uzsākšanas pasākumu “Izaugsmes ceļojums”, kas norisināsies  tiešsaistē.

Svinīgā gaisotnē pasākuma dalībnieki atskatīsies uz programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” sasniegumiem, tiks sumināti aizrautīgākie izaugsmes ceļotāji, varēs gūt iedvesmu, kā arī tiks iezīmēti virzieni jaunajam programmu periodam, kas sāksies jau drīz.

Pasākuma programma:

* Pasākuma atklāšana un atskats uz programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” iepriekšējo īstenošanas posmu.

* Programmu projektu īstenotāju – nomināciju laureātu – apbalvošana.

* Ieskats jaunā posma programmās un JSPA plānotajos pasākumos 2021. gadā.

Pasākuma tiešraide tiks nodrošināta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras YouTube kanālā un Facebook lapā.

Informācija par pasākumu Facebookšeit.

Sagatavojusi Ieva Upesleja,

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras

Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore