Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Šajā sadaļā atrodama informācija par aktualitātēm jaunatnes jomā – jaunumi, notikumi, apmācības, semināri, videokonferences, projekti, kas attiecas vai varētu būt interesanti pašvaldībām un pašvaldībās strādājošajiem jaunatnes lietu speciālistiem/jaunatnes darbiniekiem.

Iepriekšējais
Nākamais

Jaunatnes jomas pārstāvji aicināti iesaistīties Jaunatnes politikas pamatnostādņu apspriešanā

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) nodevusi sabiedriskajai apspriešanai plānošanas dokumenta “Jaunatnes politikas pamatnostādnes 2021.–2027. gadam” projektu. Ar to var iepazīties, sekojot šai saitei, kā arī pielikumos zemāk pieejams gan pats dokuments, gan ar to saistītie dokumenti.

Jaunatnes politikas pamatnostādnes 2021.–2027. gadam ir vidēja termiņa politikas plānošanas dokuments, kas nosaka Latvijas jaunatnes politiku turpmākajiem septiņiem gadiem. Dokumentā ietverti jaunatnes politikas mērķi, rīcības virzieni un uzdevumi.

Ikviens jaunatnes jomas darbinieks, interesents, kā arī paši jaunieši aicināti līdz 8. martam sniegt savu viedokli un ieteikumus, rakstot uz e-pasta adresi randa.kenge@izm.gov.lv ar norādi “Priekšlikumi Jaunatnes politikas pamatnostādnēm”.

Komentārus vai priekšlikumus varat iesūtīt līdz 7. martam arī LPS jaunatnes lietu speciālistei Zanei Zvaigznei uz e-pasta adresi zane.zvaigzne@lps.lv.

Zane Zvaigzne,

LPS jaunatnes lietu speciāliste

Jaunatnes politikas pamatnostādnes 2021.–2027. gadam (projekts)
Pielikums nr. 1 – Esošās situācijas apraksts
Informatīvs pielikums nr. 2 – Jaunatnes politikas valsts programma 2021.–2023. gadam (projekts)
Informatīvs pielikums nr. 3 – Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.–2023. gadam budžets (projekts)