Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai veicinātu jaunatnes politikas īstenošanā iesaistīto personu sadarbību un atbalstītu darbu ar jaunatni pašvaldībās, veicinot izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls), kurš aptver visas 119 Latvijas pašvaldības.

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, kā arī tīkls sniedz savus komentārus, viedokļus, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes lietās.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Videokonference par jaunatnes jautājumiem

Par Jaunatnes politikas valsts programmā īstenotajām aktivitātēm 2017.gadā un plānoto 2018.gadā ziņoja Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktora vietniece jaunatnes jomā Aija Riba, aicinot pašvaldības un  jaunatnes organizācijas pieteikties valsts programmas projektu konkursiem.

Par Jauniešu garantijas aktualitātēm informēja Valsts izglītības attīstības aģentūras Profesionālās izglītības projektu departamenta Projektu vadības nodaļas vadītāja Inese Tirane, uzsverot ziemas uzņemšanas sākšanos un izmaiņas programmā, kas ļauj pieteikties mācībām nestrādājošiem jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem.

Savukārt, Jolanta Bogustova no Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā, pastāstīja par piedāvājumu skolām – EUROSCOLA, kas ir konkurss 10.-12.klašu skolēniem, ar mērķi stiprināt interesi un izpratni par Eiropas Savienības procesiem, lēmumu pieņemšanu un šo lēmumu nozīmi katra cilvēka dzīvē. Konkursa uzvarētāji var iegūt galveno balvu - doties atmaksātā braucienā uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā (Francijā). Pieredzes stāstā par savu braucienu uz Strasbūru, dalījās Rīgas 88.vidusskolas skolēni.

Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam ietvaros īstenotās aktivitātes un plānotie pasākumi 2018.gadā
Par Jauniešu garantiju
Par EUROSCOLA konkursu skolām