Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai veicinātu jaunatnes politikas īstenošanā iesaistīto personu sadarbību un atbalstītu darbu ar jaunatni pašvaldībās, veicinot izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls), kurš aptver visas 119 Latvijas pašvaldības.

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, kā arī tīkls sniedz savus komentārus, viedokļus, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes lietās.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Aicina pašvaldības pieteikties projektu konkursiem

2017. gadā Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros 24 pašvaldības īstenoja projektus, lai sniegtu atbalstu darba ar jaunatni sistēmas izveidei pašvaldībās, kā arī sekmētu plānveida ilgtermiņa darba ar jaunatni īstenošanu atbilstoši pašvaldības jaunatnes politikas attīstības plānošanas dokumentos noteiktajiem mērķiem un rīcības virzieniem.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) arī nākamgad aicina pašvaldības izmantot IZM Jaunatnes politikas valsts programmas atbalstu. 2018. gadā tiks organizēts atsevišķs projektu konkurss pašvaldībām, kurās līdz šim nav izstrādāti jaunatnes politikas plānošanas dokumenti. IZM Jaunatnes politikas valsts programmas kopējais budžeta finansējums projektu īstenošanai 2018. gadā ir EUR 589 000, no tā pašvaldību projektiem – EUR 145 000. Kopumā 2018. gadā ar IZM Jaunatnes politikas valsts programmas atbalstu paredzēts atbalstīt 50 pašvaldības.

Par pašvaldībām sniegto finansiālo atbalstu darba ar jaunatni pilnveidošanai