Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai veicinātu jaunatnes politikas īstenošanā iesaistīto personu sadarbību un atbalstītu darbu ar jaunatni pašvaldībās, veicinot izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls), kurš aptver visas 119 Latvijas pašvaldības.

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, kā arī tīkls sniedz savus komentārus, viedokļus, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes lietās.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Pieredzes apmaiņas seminārs Madonā 2018. gada 28. – 29. martā

Turpinās Latvijas jauniešu galvaspilsētas 2018 aktivitātes Madonas novadā. 
28. – 29. martā pašvaldībās darbā ar jaunatni iesaistītās personas un NVO pārstāvji tiek aicināti uz pieredzes apmaiņas semināru “Jaunatnes darbā iesaistīto personu sadarbība. Reālā situācija un nākotnes iespējas”
Dalībnieki varēs dalīties labās prakses piemēros, viens otru iedvesmot jauniem darbiem, rosināt idejas jaunatnes darbā iesaistīto nākotnes sadarbības formām kā Latvijā, tā arī ārpus tās robežām.
Pieteikšanās elektroniski līdz 20. martam https://docs.google.com/…/1zNgjL9Oi9GY8qJQUO4Mxz8Y0FAP…/edit
Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ļoti ierobežots, lūdzam pieteikšanos veikt laicīgi, no vienas organizācijas, dalībai seminārā, izvirzot vienu pārstāvi. 
Semināra programma pieejama: https://drive.google.com/…/1qTbycOxx1WKCLdfDMDYcsTAZ4I…/view 
Jautājumu gadījumā rakstiet uz galvaspilsēta2018@gmail.com vai zvaniet 29126112