Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019 – Ikšķiles un Olaines novada apvienība

12.augustā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā jaunatnes diena, bet Latvijā tie ir dubulti svētki, jo tiek nosaukta nākamā gada Latvijas Jauniešu galvaspilsēta.

Šogad konkursam pieteicās četri novadi, kas apliecina, ka darbs ar jaunatni attīstās ne tikai lielajās pilsētās un reģionu centros. Konkursa finālā sacentās Daugavpils un Rīgas pilsēta, Ikšķiles un Olaines novada apvienība, konkursam savu dalību bija pieteicis arī Daugavpils novads un Lielvārdes novads. Uzvarētāja noteikšanā tika ņemts vērā gan žūrijas vērtējums, gan publiskās balsošanas rezultāti.

Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotajā konkursā “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” uzvarējusi Ikšķiles un Olaines novadu apvienība, kļūstot par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem nākamā gada garumā.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” Izglītības un zinātnes ministrija organizē sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Latvijas Jaunatnes padomi un nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds”. Konkurss tiek rīkots jau ceturto reizi, un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

Avots: Izglītības un zinātnes ministrija