Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Seminārs 16.–21. novembrī “Baltijas jūras jaunatnes dialogs 2018”

Tiek izsludināta iespēja pieteikties semināram “Baltijas jūras jaunatnes dialogs 2018”, kas notiks 16.–21. novembrī Vācijā, Ēverzē (Oeversee), un ir paredzēts politikas zinātņu studentiem, kuri ir ieinteresēti Baltijas jūras valstu sadarbībā.
Baltijas jūras reģionālā sadarbība ir svarīga, lai risinātu problēmas mūsdienās un meklētu risinājumus problēmām nākotnē. “Baltijas jūras jaunatnes dialoga 2018” mērķis ir padarīt reģionālo sadarbību nozīmīgu nākamajām paaudzēm. Tādēļ studentiem no Baltijas jūras reģiona un ārpus tā tiek piedāvāta piecu dienu semināru sesija un darba grupas “Academia Baltica” Vācijā (Oeversee).
Semināram var pieteikties 18–28 gadus jauni studenti, kuri šobrīd mācās politikas zinātnes, vai studenti, kas nesen absolvējuši. Pieteikties var līdz 31. oktobrim, klikšķinot uz saiti, kas norādīta pielikumā.
Organizatori nodrošina izmitināšanas, ēdināšanas un ceļa izdevumu atmaksu līdz 250 eiro.

Vairāk informācijas pielikumā.

Pielikums