Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Valmieras novada fonda jaunākā informācija

PĒDĒJAIS BRĪDIS pieteikt kandidātus godināšanai "Gada brīvprātīgais 2018"!

Ikviens Latvijas iedzīvotājs un organizācija var pieteikt brīvprātīgos un organizācijas ikgadējai godināšanai "Gada brīvprātīgais 2018"! Tā ir unikāla iespēja pateikt paldies un cildināt tos cilvēkus, kuri bez atlīdzības iesaistās sabiedriskajā dzīvē, palīdz celt Latvijas vai kādas konkrētas grupas labklājību, cilvēkus, kuriem rūp vide, kurā mēs dzīvojam. Tiks godinātas arī organizācijas, kuras sevi apliecinājušas kā labākos brīvprātīgā darba organizatorus.

Papildus nacionālajai godināšanas ceremonijai, kas notiks Rīgā 24. novembrī, būs arī reģionālā godināšana. Vidzemes brīvprātīgos pulcināsim īpašā pasākumā Valmierā 8. decembrī.

Pieteikt kandidātus var līdz piektdienai, 26. oktobrim. Nekautrējies un piesaki sev zināmos brīvprātīgos, kuri pelnījuši publisku pateicību!

Vairāk informācijas: www.vnf.lv/lv/zinas/aicinam-pieteikt-brivpratiga-darba-veicejus-un-organizetajus-godinasanai--gada-brivpratigais-2018

 

Piesakies apmācībām Vidzemē un saņem 5000 eiro projektiem!

Vidzemes iedzīvotājiem ir iespēja iesaistīties jaunā piedzīvojumā – piedalīties bezmaksas apmācībās par starpkultūru dialogu un saņemt naudu paša radīta projekta īstenošanai. Apmācības notiks 13. novembrī viesu namā “Brūtes” Beverīnas novadā. Tās vadīs Marina Gurbo, un kopā ar viņu dalībieki iepazīs starpkultūru dialoga daudzveidīgās iespējas, kopā radīs un "pārbaudīs" savu projekta ideju. Apmācības rīko Valmieras novada fonds ar Kultūras ministrijas atbalstu.

Pieteikšanās līdz 6. novembrim.

Vairāk informācijas un pieteikšanās šeit: www.vnf.lv/lv/zinas/piesakies-apmacibam-vidzeme-un-sanem-5000-eiro-projektiem

 

Vidzemes NVO forums 8. decembrī

Laikus rezervējiet datumu savos kalendāros: Vidzemes nevalstiskās organizācijas un brīvprātīgos šogad aicināsim uz Vidzemes NVO forumu koncertzālē "Valmiera". Tā galvenais motīvs – NVO svētki.

Rīta cēlienā svinēsim jaunas zināšanas un iedvesmu, bet otrajā daļā godināsim lieliskos cilvēkus un brīvprātīgos, kuri veido labāku Latviju, Vidzemi un savu kopienu.

Foruma programma vēl top, taču ir zināms, ka tas notiks sestdien, 8. decembrī.

Pirms 8 gadiem Vidzemes NVO forums notika Cēsīs, bet aizpērn – Alūksnē (video atskats: https://youtu.be/i9z0n5qeB6M).

 

Bezmaksas NVO konsultācijas no 2016. līdz 2018. gadam

Valmieras novada fonds, pateicoties Kultūras ministrijas finansējumam, piedāvā bezmaksas konsultācijas par grāmatvedību, juridiskajiem un attīstības jautājumiem. Speciālisti konsultē pa e-pastu, telefonu un ar iepriekšēju pieteikšanos klātienē Valmierā. Konsultācijas būs pieejamas līdz pat 2018. gada beigām.

Vairāk informācijas šeit: http://www.vnf.lv/lv/zinas/bezmaksas-konsultacijas-vidzemes-nevalstiskajam-organizacijam-2016.-2018.-gada.