Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Biedrības "Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" aptauja Latgales plānošanas reģiona jauniešiem

Biedrība "Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" ir uzsākusi projekta īstenošanu Latgales reģionā, tiek plānots organizēt sešas vietēja līmeņa strukturētā dialoga diskusijas "Kafija ar politiķiem" 2018. gada oktobrī–novembrī un vienu reģionāla līmeņa diskusiju 2019. gada janvārī. Šobrīd projektā reģiona jaunieši tiek aicināti aizpildīt aptaujas anketu, kuras dati arī kalpos par tēmām, ko apspriest diskusijās, un arī piedalīties diskusijās. Detalizētāku informācija pielikumā (preses relīze un vizuālis par diskusijām). Pirmā relīze ir pieejama biedrības mājas lapā: www.nvoc.lv.

Pielikums