Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Projekts "Satikšanās mūzikā 2019” izsludinājis dalībnieku pieteikšanos

Sākusies pieteikšanās Latvijas talantu vasaras projektam "Satikšanās mūzikā”, kas no 8. līdz 14. jūlijam norisināsies Jaunpils pilī.

Projekta mākslinieciskā vadība šogad uzticēta dziedātājai Agnesei Rakovskai un grupai “Triānas parks”. Visi interesenti vecumā no sešiem līdz 21 gadam aicināti pieteikties līdz 21. jūnijam, aizpildot anketu projekta vietnē www.satiksanas.lv.

Projekta laikā kopā ar Agnesi un viņas skatuves kolēģiem un draugiem projekta dalībniekiem būs iespēja apgūt skatuves kultūru, apmeklēt vokālās nodarbības, piedzīvot radošas meistarklases, kā arī kustību (horeogrāfiju) un aktiermeistarību, runas nodarbības, piedalīties etīdēs un improvizācijās. Tās ir nodarbības, kuras dzīvē palīdz un noder visās jomās un veicina personības izaugsmi un pilnveidošanos.

Tāpat projekta dalībnieki varēs muzicēt “dzīvajā” kopā ar pavadošo sastāvu, kas nozīmē, ka noslēguma koncerts notiks dzīvajā izpildījumā. Gatavojoties šim notikumam, nedēļas garumā tiks veidota jauna koncertprogramma kopā ar grupu “Triānas parks”. Šajā vakarā Latvijas jaunajiem izpildītājiem un talantiem uz skatuves būs iespēja satikties ar Latvijas šovbiznesa aktuālajiem un pieprasītajiem mūziķiem.

Noslēguma koncerts notiks 14. jūlijā plkst. 16 Jaunpils estrādē, un tā būs lieliska muzikālā atskaite par rosīgajā nedēļā paveikto un piedzīvoto. Biļetes uz koncertu, ko apmeklēt aicināts ikviens, būs pieejamas Jaunpils pilī koncerta dienā.

“Šī ir arī tava iespēja izbaudīt muzikāli krāšņu, košu un piepildītu vasaru skaistajā Jaunpils pilī, gūstot iedvesmu no māksliniekiem, mācoties, pilnveidojoties un uzzinot, kā sasniegt auditoriju un kļūt par Latvijas mūzikas personību!” aicina projekta rīkotāji, atgādinot vārdus no projekta himnas: “...un Tu vari, ja Tu arī sev, notici pats sevi un Tu dari, ko Tu vari, sev! Uzticies pats sev!”

Pieteikties aicinām laikus, jo vietu skaits ir ierobežots.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa meklējama: www.satiksanas.lv.

Vairāk informācijas:

Sandis Mohovikovs, producents

Mob. tālr 29131458, e-pasts: sandismoh@inbox.lv