Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Aicina talantīgus jauniešus pieteikties projektam “Manas brīvdienas”

Straujiem soļiem tuvojas vasaras piedzīvojums “Manas brīvdienas 2019”, kas šogad norisināsies Cēsīs no 1. līdz 7. jūlijam un kurā tāpat kā iepriekšējos gados līdz 21. jūnijam aicināti pieteikties bērni un jaunieši vecumā no 16 līdz 18 gadiem no visas Latvijas. Informācija par pieteikšanos atrodama vietnē www.manasbrivdienas.lv.

“Kopā pavadīsim notikumiem, emocijām, sajūtām un piedzīvojumiem piepildītu nedēļu kopā ar brīnišķīgo un tik daudzpusīgo TV un radio personību Baibu Sipenieci-Gavari un viņas radošo komandu, kā arī īpašajiem viesiem. Tāpat kā katru gadu, tas būs varens piedzīvojums mums visiem!” stāsta projekta organizatori, piebilstot: “Šis kopā pavadītais laiks būs ceļazīme uz notikumiem spilgtāko vasaras nedēļu kopā ar Baibu un viņas komandu, tāpēc nenokavē!”

Šogad projekta tematika ir izklaides industrija, viss, ko tā slēpj un kas ar to saistās, turklāt tas ietver tik daudz, būs daudz jauna, ko uzzināt ikvienam. Projekta norises laikā tiks rīkotas tikšanās ar Baibas kolēģiem un draugiem gan no televīzijas, gan radio, lai šī karstākā brīvdienu nedēļa būtu patiešām neaizmirstama un iespaidiem bagāta.

“Tā ir pasaule, kurā tu vari iegūt prieku, nāc kopā ar mani, atver sevi un atklāt Tu spēsi, savu talantu – atminēsi,” tā skan projekta himna, atgādinot – projekta mērķis visus šos gadus ir bijis atklāt bērnu un jauniešu talantus, savu potenciālu, jo bieži vien mēs to nemaz neapzināmies. Radošajā komandā sapulcēti dažādu jomu Latvijas labākie profesionāļi, palīdzēs to atklāt. Horeogrāfe un kustību māksliniece Liene Grava, kura saņēmusi arī “Spēlmaņu nakts” balvu kā labākā gada kustību māksliniece, vokālā konsultante Madara Celma, kura ir  arī Latvijas Jaunatnes teātra muzikālo izrāžu veidotāja, nedēļas aktivitātēs piedalīsies arī citi brīnišķīgi pasniedzēji, kuri darbojas lielajā projekta komandā, un tās ir tikai dažas no personībām, kas šajā nedēļā strādās ar nometnes dalībniekiem.

Dalība projektā ir iespēja gan apgūt jaunas iemaņas, gan pilnveidot jau esošus talantus, kā arīdzan pats būtiskākais – iespēja iepazīties ar jauniem draugiem, un draugi ir vislielākais pasaules dārgums.

Pieteikšanās termiņš: 21. jūnijs. “Nenokavējiet, aicinām pieteikties laikus, jo vietu skaits ir ierobežots!” uzsver nometnes rīkotāji.

Vairāk informācijas: Sandis Mohovikovs, producents (info@manasbrivdienas.lv; 29131458).