Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Notikusi videokonference par jaunatnes jomas projektu konkursiem pašvaldībām

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu tīkla ietvaros 15. aprīlī notika videokonference par Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) atklātajiem projektu konkursiem pašvaldībām 2019.gadā un citām JSPA aktualitātēm.

No JSPA videokonferencē piedalījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Projektu vadības un uzraudzības daļas vadītāja Rasa Lazdiņa un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Projektu vadības un uzraudzības daļas vecākā projektu vadītāja Ilze Vonda.

Videokonferences laikā bija iespēja uzzināt aktualitātes par Atklāto projektu konkursu IZM jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros, par pašvaldību iespējām ES programmās „Erasmus+: Jaunatne darbībā” un „Eiropas Solidaritātes korpuss”, kā arī par tuvākajām JSPA organizētajām mācībām un citām aktualitātēm.

JSPA iepazīstināja arī ar dažādiem labās prakses piemēriem projektu realizēšanā Olaines, Jūrmalas, Kandavas, Alūksnes, Gulbenes, Viļakas un Balvu novadu pašvaldībās.


Videokonferences ieraksts peejams šeit.

 

JSPA iespējas pašvaldībām