Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Notiks konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni: nākotnes jaunietis un inovatīvas līdzdalības formas”

Katru gadu Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aktualizē kādu “karstu” tematu, kas svarīgs darbā ar jaunatni un jaunatnes jomā iesaistītajiem praktiķiem. Šogad tēma iet roku rokā ar Eiropas Jaunatnes nedēļas tēmu “Demokrātija un es” un aktīvu jauniešu līdzdalību lēmumu pieņemšanā, jo īpaši Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Par jauniešu līdzdalības formām un to, kas un kāds ir mūsdienu jaunietis, konferencē “Nākamais solis darbā ar jaunatni: nākotnes jaunietis un inovatīvas līdzdalības formas” dalīsies vairāki ārvalstu eksperti un citi uzaicinātie viesi.

Kas: konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni”.

Kur: Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgā, Mūkusalas ielā 3.

Kad: 3. maijā plkst. 10–17.

Vairāk informācijas un saite uz pieteikšanos: https://www.facebook.com/events/633450450433576/

Pieteikšanās līdz 25. aprīlim!

Darba kārtība