Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Latvijā notiks vērienīgi Eiropas Jaunatnes nedēļas 2019 pasākumi

No 29. aprīļa līdz 5. maijam visā Eiropā notiek Eiropas Jaunatnes nedēļa, kuras vienojošā tēma ir “Demokrātija un es”. Eiropas Jaunatnes nedēļa notiek reizi divos gados, un tā tiek atzīmēta visās programmas “Erasmus+” dalībvalstīs. Jauniešiem, piedaloties Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumos, būs iespēja izzināt, kā viņi var ietekmēt lēmumus un būt aktīvi sabiedrības pārstāvji. Tāpat Eiropas Jaunatnes nedēļas pasākumos jauniešiem būs iespēja plašāk iepazīt programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektus.

Latvijā Eiropas Jaunatnes nedēļā notiks vairāk nekā 20 dažādi jauniešiem paredzēti pasākumi. Turklāt svētki tiks svinēti ilgāk – līdz pat maija vidum.

Pasākumus Latvijā organizē JSPA, kā arī JSPA Eurodesk reģionālie koordinatori.

Visi pasākumi, kas notiek Eiropas Jaunatnes nedēļā, ir bez maksas.

Vairāk informācijas par Latvijā notiekošajiem pasākumiem pielikumā.

Eiropas Jaunatnes nedēļas pašakumi Latvijā