Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

“Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2020”

Lai pašvaldībās popularizētu darbu ar jaunatni, Izglītības un zinātnes ministrija jau piekto gadu rīko konkursu “Latvijas jauniešu galvaspilsēta”.

Konkursa “Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2020” mērķis ir noteikt vienu pašvaldību vai divu pašvaldību apvienību, kas 2020. gadā uzņemsies pildīt Latvijas jauniešu galvaspilsētas lomu.

Konkurss tiek organizēts, lai:

  • stiprinātu pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu;

  • turpinātu iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni;

  • paaugstinātu darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju prestižu;

  • veicinātu jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

    Pieteikums konkursam jāiesniedz līdz 2019. gada 28. jūnijam, nosūtot to elektroniski uz e-pasta adresi jaunatneslietas@izm.gov.lv. Konkursa pieteikuma anketas un vairāk informācijas — vietnē jaunatneslietas.lv, sadaļā “Latvijas jauniešu galvaspilsēta”.