Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Preiļi gaida muzikālos talantus sajūtu koncertā

Tuvojoties Zinību dienai un skolas mācību gada sākumam, Preiļu novada Jauniešu dome meklē jaunus muzikālos talantus no tuvākiem un tālākiem novadiem, kas būtu ieinteresēti uzstāties pusakustiskā sajūtu koncertā "Tuvāk dabai, tuvāk sirdij", kas notiks 31. augustā no plkst. 20 līdz 21:30 pie Preiļu novada Jauniešu centra ”ČETRI” Preiļos, Kārsavas ielā 4.

Koncerts šogad izskanēs pirmo reizi. Uzstāšanās koncertā jaunajiem māksliniekiem būs iespēja parādīt savu talantu, pilnveidot publiskas uzstāšanās prasmes un pasniegt simbolisku dāvanu skolēniem, uzsākot jauno mācību gadu.

Pieteikties var gan solo izpildītāji, gan dueti, trio un kvarteti, gan grupas, gan dziedātāji un instrumentālisti.

Lai pieteiktos, uz e-pasta adresi: preilunovadajauniesudome@gmail.com līdz 29. jūlijam jānosūta pieteikums brīvā formā, norādot:

* mākslinieka vai grupas pārstāvja vārdu, uzvārdu (grupas gadījumā jānorāda arī nosaukums);

* vecumu (nav obligāti);

* pārstāvēto novadu;

* kontaktinformāciju operatīvai saziņai;

* potenciāli izpildāmo skaņdarbu (līdz trīs) nosaukumus un ilgumu;

* tehniskās prasības (skaņas iekārtas, instrumenti);

* kā arī vēlams ziņojumam pievienot 1–3 minūtes garu video vai audioierakstu, lai radītu izpratni par izpildītāja prasmēm un uzstāšanās stilu (nav obligāti).

Šis ir bezpeļņas pasākums, līdz ar to apmeklētāji koncertu varēs klausīties bez maksas. Tas nozīmē, ka jaunie mākslinieki uzstāsies brīvprātīgi, par to nesaņemot atalgojumu (taču tas nenozīmē, ka mājās viņus palaidīs tukšām rokām). Visiem māksliniekiem koncerta laikā tiks nodrošinātas uzkodas un vieta atpūtai.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties, rakstot vai zvanot Ilgai Kivleniecei – ilga.kivleniece@gmail.com; 20602213.