Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Piesakies dalībai Eiropas Jauniešu parlamenta sesijā Ventspilī!

Ja prāto, kā savu vasaru padarīt krāsaināku un piedzīvojumiem bagātāku, ja vēlies iepazīt citas kultūras un cilvēkus gan no Latvijas, gan visas Eiropas, ja gribi uzlabot angļu valodas prasmes un uzzināt daudz ko jaunu par sevi, Eiropu un pasauli mums apkārt, tad šis ir pasākums tieši tev!

Eiropas Jauniešu parlaments (EJP) ir viena no lielākajām debašu platformām Eiropas jauniešiem, un kopš projekta idejas izveidošanas 1987. gadā jau vairāk nekā 27 000 jauniešu piedalījušies reģionāla, nacionāla un starptautiska mēroga sesijās. Šobrīd Eiropas Jauniešu parlaments ir pārstāvēts 40 valstīs.

Katru gadu EJP-Latvija organizē trīs reģionālās sesijas (Kurzemes–Zemgales, Rīgas un Vidzemes–Latgales) un vienu nacionālo konferenci, kas parasti norit vasarā un pulcē vairāk nekā simts dalībnieku no vairākiem Latvijas reģioniem un visas Eiropas, kuri iesaistās diskusijās par Eiropā aktuālām problēmām. 14 delegāti no Latvijas ik gadu tiek izvirzīti uz divām EJP starptautiskajām konferencēm. EJP Latvijas pasākumos kā delegāti piedalās 9.–12. klašu audzēkņi, savukārt kā pasākumu organizatori, komiteju vadītāji, konferenču žurnālisti, viceprezidenti un prezidenti pasākumos piedalās arī studenti un citi jaunieši vecumā līdz 26 gadiem.

Šogad viena no EJP reģionālajām sesijām no 13. līdz 19. augustam norisināsies Ventspilī. Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana, nakšņošana, kā arī visi nepieciešamie materiāli.

Vairāk par Eiropas Jauniešu parlamentu lasi šeit: https://www.tellus.lv/ejp/.

Video no pagājušā gada pasākuma noskaties šeit: https://www.facebook.com/LNC2018/vide os/1676885012420007/?v=1676885012420007.

Piesakies pasākumam, aizpildot anketu: https://ej.uz/ventspils19.

Nepalaid garām šo lielisko iespēju, un tiekamies Ventspilī jau pavisam drīz!

Sagatavojusi Ance Putniņa,

Ventspils Izglītības pārvaldes

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālrunis: +371 63601257

E-pasts: ance.putnina@ventspils.lv