Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lai pašvaldībās veicinātu izpratni par darbu ar jaunatni, Latvijas Pašvaldību savienības ietvaros, pēc brīvprātības principa, ir izveidots Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīkls (turpmāk tīkls).

Tīkla ietvaros tiek organizētas videokonferences par dažādām jaunatnes jomā aktuālām tēmām, tiek izplatīta informācija saistībā ar apmācībām, semināriem, konferencēm, projektiem, kā arī tīkla dalībniekiem var tikt lūgts sniegt viedokli, ja tas nepieciešams LPS darbam jaunatnes jomā.

Latvijas pašvaldību jaunatnes lietu atbalsta tīklu vada LPS jaunatnes lietu speciāliste Lelde Vazdiķe, 67508523, Lelde.Vazdike@lps.lv.

Iepriekšējais
Nākamais

Ventspilī notiks uzņēmējdarbības un līderības nometne

No 5. līdz 10. augustam Ventspilī jau otro reizi norisināsies organizācijas Junior Achievement Latvia praktiskās uzņēmējdarbības un līderības nometne Junior Achievement Unlocked, kas pulcēs 31 vidusskolēnu no visas Latvijas.

Nometne notiks Ventspils Augstskolā, un tās laikā izaugsmes treniņos un praktiskās biznesa darbnīcās jaunieši uzlabos savas uzņēmējspējas un attīstīs biznesa idejas, ko noslēgumā prezentēs un aizstāvēs žūrijas priekšā. Kopā ar dalībniekiem kā mentori strādās Latvijā pazīstami uzņēmēji un uzņēmumu vadītāji.

Programmā paredzētas dažādas tematiskas nodarbības, kurās varēs apgūt biznesa ideju ģenerēšanu, biznesa modelēšanu, produktu prototipēšanu, prezentācijas prasmes un citas būtiskas un uzņēmējdarbībā noderīgas prasmes. Katras dienas noslēgumā paredzētas tikšanās un diskusijas ar sabiedrībā zināmām personībām, un tās straumēs portālos www.diena.lv un www.labsoflatvia.com.

Nometne Junior Achievement Unlocked 2019 norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projektā “Inovāciju motivācijas programma” un tiek organizēta sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi.

Sagatavojusi Ance Putniņa,

Ventspils Izglītības pārvaldes

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālrunis: +371 63601257

E-pasts: ance.putnina@ventspils.lv