Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Iznācis jaunākais "InfoLOGS" Nr. 6

Iznācis Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) iknedēļas informatīvais izdevums “InfoLOGS” Nr. 6, kas pārmantojis “Infolapas” un žurnāla “Logs” ilggadējās tradīcijas un tagad saucas “InfoLOGS”, iznākot tāpat kā iepriekš – reizi nedēļā – otrdienās.

Sadaļā “Latvijas Pašvaldību savienībā” informācija par:

- LPS priekšsēža Ginta Kaminska tikšanos ar Ministru prezidentu Māri Kučinski un ar labklājības ministru Jāni Reiru;

- LPS Valdes sēdi, kas notika izbraukumā – Ādažos;

- LPS Veselības un sociālo jautājumu komitejas un par Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas sēdēm, ko var noskatīties arī videoierakstā;

- LPS organizēto videodiskusiju par Ekonomikas ministrijas pārraudzībā esošajām ES fondu atbalsta programmām, kuras videoieraksts pieejams LPS interneta vietnē.

Sadaļā “LPS padomnieka komentārs” LPS padomniece finanšu un ekonomikas jautājumos Sanita Šķiltere skaidro, kāpēc LPS uzstāj uz samērīgumu sodos par laikā neiesniegtu nodokļu deklarāciju, un aicina valdību nepieļaut nelikumīgu jūras un liedaga nonākšanu privātā īpašumā.

Sadaļā “Eiropā un pasaulē” LPS pārstāvniecības Briselē vadītāja Agita Kaupuža informē par LPS pievienošanos “Kohēzijas aliansei un par Eiropas Reģionu komitejas aicinājumu stiprināt pašvaldības un iestāties pret populismu.

Sadaļā “Šonedēļ un turpmāk” informācija par:

- LPS videokonferenci 15. februārī par Publisko personu un iestāžu sarakstu (tiks translēta tiešraidē LPS interneta vietnē: http://www.lps.lv/lv/tiesraides-videoarhivs/tiesraide/);

- LPS un Latgales plānošanas reģiona rīkoto sanāksmi 22. februārī sabiedrisko attiecību speciālistiem.

Pašvaldībām noderīga informācija sadaļā “Projekti, konkursi, semināri, finansējums, pasākumi”.

 

Jaunums!

Kā atsevišķs izdevums sagatavots InfoLOGA” pielikums “PILSĒTU UN NOVADU VĒSTIS”, kurā apkopotas ziņas no pašvaldībām.

Janvāra apkopojumā stāstīts gan par infrastruktūras projektiem – ielām, ceļiem, laukumiem, ūdenssaimniecības sakārtošanu un teritoriju labiekārtošanu –, gan atklātajiem sporta, izglītības, kultūras un sociālajiem objektiem, jauniem un jau zināmiem mākslas, vides un dabas objektiem, tūrisma attīstību, izdotajām grāmatām, izveidotajām filmām un spēlēm, gan citiem paveiktajiem darbiem un darbiņiem.

Jaunākais “InfoLOGS” pieejams LPS interneta vietnē šeit.

InfoLOGA” pielikums “Pilsētu un novadu vēstis” pieejams šeit.