Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Piesakies diskusijai “Dzimumu līdztiesība: ceļš uz ekonomisko attīstību un iekļaujošu sabiedrību”

Latvijas Pašvaldību savienība 5. jūnijā aicina piedalīties diskusijā “Dzimumu līdztiesība: ceļš uz ekonomisko attīstību un iekļaujošu sabiedrību”. Šo diskusiju organizējam Eiropas ilgtspējīgas attīstības nedēļā 2019 un veltām piektajam ANO ilgtspējīgas attīstības mērķim.

Diskusijā Latvijas Platformas attīstības sadarbībai direktore Inese Vaivare runās par sieviešu izglītību un ekonomisko attīstību attīstības sadarbības valstīs. Savukārt biedrības “Centrs MARTA” vadītāja Iluta Lāce uzsvērs kvalitatīvas izglītības un cīņas pret vardarbību nozīmi. AS “BlueOrange Bank” aktīvu pārvaldīšanas direktors Pauls Miklaševičs stāstīs, kāpēc sievietes ir labākas investores. Par sievietes lomu sociālajā uzņēmējdarbībā no savas pieredzes perspektīvas stāstīs Madara Ūlande, biedrības “Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija” izpilddirektore.

Lai uz dzimumu līdztiesību raudzītos no abu dzimumu perspektīvas, paneļdiskusijas tēma būs: kā izmantot abu dzimumu potenciālu līdzvērtīgi, lai veicinātu ilgtspējīgu attīstību? Paneļdiskusijā piedalīsies Jaunpils novada domes priekšsēdētāja un Eiropas Reģionu komitejas locekle Ligita Gintere; Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks; Sabiedrības integrācijas fonda Projektu nodaļas vadītāj Alda Sebre; Accenture Latvija cilvēkkapitāla un dažādības vadītāja Liene Atholde; uzņēmēja, Salacgrīvas kebabnīcas Kaste īpašniece Agnese Kalniņa. Darba kārtības projektu skatiet zemāk tekstā.

Šajā diskusijā vēlamies dalīties ar labās prakses piemēriem un mudināt uz jaunām darbībām un sadarbības iespējām gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā. Smelties iedvesmu no diskusijā izskanējušajiem stāstiem, dzīves pieredzes un padomiem, kā nolīdzsvarot tik daudzšķautnainu tēmu kā dzimumu līdztiesība.

Diskusiju organizē LPS sadarbībā ar Salacgrīvas novada domi PLATFORMA projektā “Strādājot kopā iespēju sniegšanai vietējām un reģionālajām pašvaldībām attīstības veicināšanai ES partnervalstīs”. Diskusija notiks 5. jūnijā no plkst. 10:30 līdz 14:30 atpūtas kompleksā “Kapteiņu osta” Pērnavas ielā 49 a Salacgrīvā. Dalībai diskusijā līdz 29. maijam var pieteikties šeit: https://forms.gle/3YFZQfQAER1o5LiV9.

Diskusijas darba kārtība