Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
1 2
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Iepriekšējais
Nākamais

Tiešraide: iekšējo ūdeņu datubāzes projekta prezentācija

Norises datums: 14. decembris

Norises laiks: plkst. 10.00–11.00

Norises vieta: LPS ēka, Rīga, Mazā Pils iela 1, 4. stāva zāle

Projekta īstenošanas rezultātā Zemkopības ministrijas pārraudzībā esošā LZIKIS sistēma ir papildināta ar iekšējo ūdeņu sadaļu (moduli). Pašvaldībām ir radīta iespēja vienotā datubāzē ievadīt un izmantot informāciju par zvejas aktivitātēm Latvijas iekšējos ūdeņos, tai skaitā par izsniegtajām licencēm komercdarbībai zvejniecībā, rūpnieciskās zvejas tiesību nomas līgumiem, protokoliem, kā arī par izsniegtajām zvejas licencēm un nozvejas žurnāliem. Paredzēts, ka LZIKIS ietvertā informācija jebkurā laikā ir pieejama gan pašvaldībām un to pilnvarotajām personām, gan Valsts vides dienestam, kas ir kompetentā iestāde zivju resursu aizsardzībā.

Plānots, ka pēc LZIKIS papildināšanas ar iekšējo ūdeņu sadaļu (moduli) arī zvejas licenču izsniegšanas funkciju varēs nodot vietējām pašvaldībām.

Prezentāciju būs iespēja skatīties tiešraidē LPS vietnes www.lps.lv sadaļā “Tiešraides, videoarhīvs” vai sekojot šai saitei: http://www.lps.lv/lv/tiesraides-videoarhivs/tiesraide/.

Tiešraides laikā varēs uzdot jautājumus, sūtot tos uz e-pasta adresi tiesraide@lps.lv.

Informējam, ka prezentācijas gaitā notiks fotografēšana un filmēšana. Materiāli tiks izmantoti LPS publicitātes vajadzībām internetā un (vai) drukātajos materiālos. Telpā netiek nodrošināta vieta, kurā nenotiek filmēšana.