Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Pašvaldības aicinātas uz darbnīcām par sociāli atbildīgiem publiskajiem iepirkumiem

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija kopā ar Iepirkumu uzraudzības biroju un Sabiedriskās politikas centru PROVIDUS februārī un martā visas Latvijas pašvaldības aicina uz darbnīcām “SOCIĀLI ATBILDĪGI PUBLISKIE IEPIRKUMI - ieguvumi, riski, piemēri, prakse”.

Kopumā notiks piecas darbnīcas:

24.februārī, plkst.10.00 - 12.00, Jelgavā, Svētes iela 33 (ZRKAC, Mazā zāle)  - uz pasākumu tiek aicinātas visas Zemgales reģiona pašvaldības

PIETEIKŠANĀS ŠEIT: https://ej.uz/SAPI_Zemgale

3.martā, plkst.11.00 - 13.00, Preiļu novada pašvaldībā, Raiņa bulvāris 18 (Aktu zāle) -  uz pasākumu tiek aicinātas visas Latgales reģiona pašvaldības

PIETEIKŠANĀS ŠEIT: https://ej.uz/SAPI_Latgale

10.martā, plkst.11.00 - 13.00, Liepājā, Strautu iela 4 (Impact Hub Liepāja) - uz pasākumu tiek aicinātas visas Kurzemes reģiona pašvaldības

PIETEIKŠANĀS ŠEIT: https://ej.uz/SAPI_Kurzeme

17.martā, plkst.10.00 - 12.00, Valmieras novada pašvaldībā, Lāčplēša iela 2 (Lielā zāle)  - uz pasākumu tiek aicinātas visas Vidzemes reģiona pašvaldības

PIETEIKŠANĀS ŠEIT: https://ej.uz/SAPI_Vidzeme

30.martā, plkst.10.00 - 12.00, Rīgā (vieta tiks precizēta) - uz pasākumu tiek aicinātas visas Rīgas reģiona pašvaldības

PIETEIKŠANĀS ŠEIT: https://ej.uz/SAPI_Riga

Pasākumos tiks skaidrota sociāli atbildīgu publisko iepirkumu būtība un ieguvumi pašvaldībām, tiks stāstīts par sociāli atbildīga publiskā iepirkuma ieviešanas un piemērošanas praktiskajiem un juridiskajiem aspektiem, labās prakses piemēriem, riskiem, kā arī notiks praktiskais darbs.

Piedalīties aicināti priekšsēdētāji, priekšsēdētāju vietnieki, izpilddirektori, izpilddirektoru vietnieki, iepirkumu un attīstības nodaļu speciālisti, juristi, kā arī citi pašvaldības speciālisti un interesenti.

Uzreiz pēc katra pasākuma dalībniekiem tiks piedāvātas individuālas konsultācijas par sociāli atbildīgu publisko iepirkumu īstenošanu, kurās būs iespēja ar IUB un PROVIDUS ekspertiem pārrunāt neskaidros jautājumus un apspriest katras pašvaldības individuālos gadījumus.

Ielūgumu dalībai attiecīgā reģiona pasākumā pašvaldību darbinieki saņems e-pastos.

Darbnīcas tiek organizētas Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!” ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds.

Plašāka informācija: liga@sua.lv, 26464686