Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Izsludināts mērķprogrammas „Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma” konkurss

Izsludināts mērķprogrammas Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma konkurss.

Pieteikumu iesniegšana līdz 2023. gada 24. martam plkst. 23:59.

Pieteikumi jāiesniedz projektu pieteikumu sistēmā https://kkf.kulturaskarte.lv/

Konkursa rezultāti pēc 06.04.2023.

Mērķprogramma Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma aizstāj iepriekšējos gados īstenoto mērķprogrammu „Atbalsts kultūras programmām reģionos”, ko finansiāli atbalstīja AS „Latvijas valsts meži”.  

Mērķprogrammas mērķi ir:

1) veicināt kvalitatīvas kultūras pieejamību latviešu vēsturiskajās zemēs;

2) veicināt latviešu vēsturisko zemju savdabības izzināšanu, saglabāšanu un popularizēšanu.

Mērķprogrammas mērķis tiek nodrošināts, administrējot un organizējot Kultūras programmu projektu konkursus latviešu vēsturiskajās zemēs – Kurzemē, Latgalē, Vidzemē (izņemot Rīgas valstspilsētu), Zemgalē un Sēlijā.

Konkurss ir par tiesībām organizēt projektu konkursu attiecīgajā reģionā un tajā var piedalīties juridiskas personas, kas apņemas atsevišķi katrā no latviešu vēsturiskajām zemēm* nodrošināt Kultūras programmu projektu konkursu administrēšanu un norisi (izstrādā konkursa nolikumu; organizē iesniegto pieteikumu vērtēšanu utml.).

Mērķprogrammas projektu konkursā viena juridiska persona ir tiesīga iesniegt atsevišķus pieteikumus par vairāku Kultūras programmu projektu konkursu administrēšanu un norisi.

Programmas plānotais finansējums – ne mazāks kā 700 tūkstoši eiro.

* Kurzeme, Latgale, Vidzeme, Zemgale un Sēlija (atbilstoši Latviešu vēsturisko zemju likuma 1. pielikumā noteiktajai pilsētu un pagastu piederībai latviešu vēsturiskajām zemēm).

Nolikums

Nolikuma 1. pielikums

Projekta pieteicēja rokasgrāmata, kā arī ieteikumi projektu sagatavošanai un instrukcijas projektu iesniegšanai skat. šeit: http://kkf.lv/index/noderīgi/ieteikumi-projektu-sagatavošanai.html

 

Kontaktinformācija:
projektu kuratore Gita Krātiņa, tālrunis 26188374,
e-pasts: gita@kkf.lv