Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Inovācijas laboratorija aicina uz mācībām “Ievads dizainā”

Inovācijas laboratorija aicina uz mācībām “Ievads dizainā”

Mācības “Ievads dizainā” tiks organizētas šādās vietās un datumos:
Cēsīs, Vidzemes koncertzālē "Kino Cēsis," 26./27. februārī;
Rīgā, Valsts kancelejas Inovācijas laboratorijā, 4./5. martā;
Kuldīgā, Adatu fabrikā, 11./12. martā;
Rēzeknē, GORS, 16./17. aprīlī.

Mācībām var reģistrēties aizpildot šo pieteikuma formu.

Valsts kancelejas Inovācijas laboratorija izsludina pieteikšanos uz inovācijas sprintu konkursu, kas tiks īstenots Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna investīciju projekta "Publiskās pārvaldes inovācijas eko-sistēmas attīstība" (turpmāk – investīciju projekts) ietvaros.

Inovācijas sprints paredzēts dažādu, t.sk., kompleksu problēmu kartēšanai, definēšanai, izpētei un risināšanai un ir orientēts uz koprades procesu, nevis ātri sasniedzamu un iepriekš noteiktu rezultātu. Tas ir saturiski atvērts un pielāgojams dizaina domāšanas darbnīcu formāts, kas ierasti sastāv no 5-6 secīgi organizētām un saturiski izrietošām darba sesijām (darbnīcām), kas norisinās 8-10 nedēļu laikā.

Konkursam pieteikumus iesniegt un saņemt atbalstu inovāciju sprintam ir aicinātas valsts tiešās pārvaldes iestādes, pašvaldības un plānošanas reģioni. Pieteikumiem jābūt saistītiem ar Valdības rīcības plāna vai Nacionālās attīstības plāna mērķiem, inovācijas kultūras veicināšanu organizācijā, procesu, pakalpojumu vai produktu pilnveidi, valsts pārvaldes un pašvaldību izaicinājumu risināšanu, vai arī rīcībpolitikas izstrādi.

Pieteikuma prezentācijas sagatave, konkursa nolikums un pavadvēstule pieejama Inovācijas laboratorijas mājaslapā - https://inovacija.mk.gov.lv/lv/inovacijas-sprinti/

Inovācijas sprintu pieteikumu var iesniegt līdz š.g. 26. februārim, nosūtot to uz e-pasta adresi inovacija@mk.gov.lv ar norādi “Pieteikums Valsts pārvaldes Inovācijas sprintu projektu konkursam.”

Kopumā investīciju projekta ietvaros līdz 2025. gada 31. decembrim paredzēts organizēt 15 inovāciju sprintus. Viena inovācijas sprinta īstenošanai ir paredzēti 10 000 (desmit tūkstoši) euro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Pieteikuma iesniedzējs var piedalīties inovācijas sprinta īstenošanā ar savu līdzfinansējumu, lai nodrošinātu sprinta īstenošanu plašākā apmērā, ja problēmjautājuma risināšanai ir nepieciešams lielāks inovācijas sprinta sesiju skaits nekā to paredz investīciju projekta nodrošinātais finansējums.

Papildu informāciju par izsludināto konkursu var saņemt, rakstot uz e-pastu inovacija@mk.gov.lv vai zvanot 67082953.