Iepriekšējais
Nākamais

LPS un LPR organizē semināru Latgales sabiedrisko attiecību speciālistiem

Pēdējā gada laikā, kopš darbību uzsāka Latgales plānošanas reģiona (LPR) interneta vietne www.lpr.gov.lv, ieguldīts apjomīgs darbs ne tikai Latgales plānošanas reģiona administrācijas, bet arī visu Latgales pašvaldību darbības atspoguļošanā un pašvaldību rīkoto pasākumu popularizēšanā.

Lai paplašinātu Latgales pašvaldību darbības atspoguļojumu, kā arī paaugstinātu Latgalē rīkoto pasākumu popularitāti un veicinātu reģionālās informācijas pieejamību plašākai sabiedrībai, žurnālistiem un citiem interesentiem, LPR administrācija aicina uz ciešāku savstarpējo sadarbību.

LPR sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību 22. februārī plkst. 11 Rēzeknes pilsētas domes mazajā zālē (134. telpā) rīko semināru pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistiem, mājaslapu administratoriem u.c. interesentiem.

Seminārā “Sabiedrisko attiecību nozīme pašvaldību vizuālā tēla veidošanā” klātesošie tiks informēti par:

– LPR monitoringa rezultātiem par Latgales pašvaldību mājaslapu, Facebook un Twitter kontiem;

– kā veicināt kvalitatīvu, operatīvu un divpusēju komunikāciju starp medijiem un pašvaldību;

– kā uzlabot informācijas apmaiņu Latgalē;

– interneta vidē bāzēto aplikāciju un vietņu loma pašvaldības pozitīvā tēla un atpazīstamības veidošanā;

– tipiskākajām kļūdām preses relīžu rakstīšanā un izplatīšanā, mājaslapu un publisko sociālo kontu uzturēšanā.

Seminārā paredzēta pozitīvo piemēru demonstrēšana un diskusija par komunikācijas un citiem aktuāliem jautājumiem.

Semināru vadīs Latgales plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciālists Oskars Zuģickis, Latvijas Radio Latgales studijas vadītāja Renāte Lazdiņa un Latvijas Pašvaldību savienības Komunikācijas nodaļas vadītāja, padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Jana Bunkus.

Interesentus aicinām pieteikties semināram līdz 20. februārim, rakstot uz e–pasta adresi: oskars.zugickis@lpr.gov.lv, iesūtot interesenta vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju un kontaktinformāciju.

Iveta Maļina-Tabūne,

LPR administrācijas vadītāja