Gints Kaminskis

Gints Kaminskis

LPS priekšsēdis

Finanšu un ekonomikas komitejas priekšsēdētājs

Tālrunis: 67220439

Mobilais t.: -

e-pasts: gints.kaminskis@lps.lv

Gints Kukainis

Gints Kukainis

LPS priekšsēža vietnieks no novadiem

Smiltenes novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 64774844

e-pasts: gints.kukainis@smiltene.lv

Andris Rāviņš

Andris Rāviņš

LPS priekšsēža vietnieks no pilsētām

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 63005522

Mobilais t.: -

e-pasts: dome@jelgava.lv

Dainis Turlais

Dainis Turlais

Rīgas pilsētas domes deputāts

Tālrunis: 67026078

Mobilais t.: -

e-pasts: dainis.turlais@riga.lv

Vents Armands Krauklis

Vents Armands Krauklis

Reģionālo attīstības centru apvienības pārstāvis

Valkas novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 64722234

e-pasts: vents.krauklis@valka.lv

Māris Sprindžuks

Māris Sprindžuks

Pierīgas pašvaldību apvienības pārstāvis

Ādažu novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 67996500

e-pasts: maris.sprindzuks@adazi.lv

Guntis Gladkins

Guntis Gladkins

Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas priekšsēdētājs

Rūjienas novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 64263601

e-pasts: guntis.gladkins@rujiena.lv

Ligita Gintere

Ligita Gintere

Jaunpils novada pašvaldības priekšsēdētāja

Tālrunis: 63107069

Mobilais t.: -

e-pasts: ligita.gintere@jaunpils.lv

Aivars Okmanis

Aivars Okmanis

Tehnisko problēmu komitejas priekšsēdētājs

Rundāles novada pašvaldības priekšsēdētājs

Tālrunis: 63962149

Mobilais t.: -

e-pasts: aivars.okmanis@rundale.lv

Guntis Libeks

Guntis Libeks

Veselības un sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājs

Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 65133656

e-pasts: guntis.libeks@jaunjelgava.lv

Uldis Kristapsons

Uldis Kristapsons

Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 63498261

e-pasts: uldis.kristapsons@inbox.lv

Aivars Mucenieks

Aivars Mucenieks

Ventspils novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 26424394

e-pasts: aivars.mucenieks@ventspilsnd.lv

Aigars Pušpurs

Aigars Pušpurs

Balvu novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 64522337

e-pasts: aigars.puspurs@balvi.lv

Janīna Jalinska

Janīna Jalinska

Daugavpils novada pašvaldības priekšsēdētāja

Tālrunis: 65422231

e-pasts: janina.jalinska@dnd.lv

Juris Dombrovskis

Juris Dombrovskis

Ciblas novada domes priekšsēdētājs

Tālrunis: 65700894

e-pasts: juris.dombrovskis@ciblasnovads.lv

Gatis Truksnis

Gatis Truksnis

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs

Latvijas Lielo pilsētu asociācijas pārstāvis

Tālrunis: 67093800

e-pasts: rita.sproge@jurmala.lv