Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) mērķis ir apvienot un organizēt pašvaldību izpildinstitūciju vadītājus, lai:

1.1. attīstītu starppašvaldību kontaktus, sekmētu vispārējo sadarbību, pieredzes  apmaiņu un pašvaldību attīstību;

1.2. paaugstinātu dalībnieku kvalifikāciju;

1.3. piedalītos LPS lēmumu izstrādē un izpildē;

1.4. rūpētos par dalībnieku tiesisko aizsardzību;

1.5. pārstāvētu LPIA dalībnieku intereses Eiropas Savienības, Eiropas Padomes un citās starptautiskajās pašvaldību izpildvadītāju intereses pārstāvošās institūcijās.

LPIA dalībnieki ir pašvaldības – LPS biedri. Iestāšanās LPIA un izstāšanās no tās notiek, pamatojoties uz pašvaldības pieteikumu/atteikumu.

Dalībnieku LPIA pārstāv pašvaldības izpilddirektors un (vai) viņa vietnieks, kā arī pašvaldības deleģētas personas.

Kontakti un vadība:
LPIA Valdes priekšsēdētājs Agris Vilks​ (Dobeles novada pašvaldības izpilddirektors)

E-pasts: agris.vilks@dobele.lv

Tālrunis: +371 63722231

No LPS puses LPIA darbu koordinē padomniece Sniedze Sproģe, e-pasts: sniedze.sproge@lps.lv

LPIA Valdes sastāvs:

Priekšsēdētājs: Agris Vilks​ (Dobeles novads, Zemgales reģions)

Rīgas valstspilsēta: Jānis Lange (Rīgas valstspilsēta);

Valstspilsētas: Aldis Ābele (Ventspils);

Valstspilsētas ar novadiem: Dana Bārbale (Ogres novads), 

Pierīgas reģions: Jolanta Jansone (Ķekavas novads); 

Kurzemes reģions: Ivars Liepiņš (Tukuma novads);

Latgales reģions: Pēteris Dzalbe (Augšdaugavas novads);

Vidzemes reģions: Uģis Fjodorovs (Madonas novads), LPIA priekšsēdētāja vietnieks

LPIA sanāksmju videoieraksti pieejami LPS YouTube kanāla LPIA atskaņošanas sarakstā

Iepriekšējais
Nākamais

Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru sanāksme – Saldū 8. oktobrī

Foto: Saldus novada dome

8. oktobrī Saldū notiks Latvijas Pašvaldību izpilddirektoru asociācijas (LPIA) sanāksme, kurā pārrunās izpilddirektoru pienākumus, pašvaldību sadarbību ceļu nozarē, kā arī gaisa attīrīšanu.

Par LPIA Valdē lemto sanāksmes dalībniekus informēs asociācijas priekšsēdētājs Ivo Virsis. Ņemot vērā Saeimā vētīto likumu “Par pašvaldībām”, VARAM valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos Ilze Oša, Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas vadītāja Inga Goldberga, kā arī Latvijas Pašvaldību savienības padomniece juridiskajos jautājumos Kristīne Kinča informēs par likumā ietvertajām normām saistībā ar izpilddirektoru pienākumiem un tiesībām.

Izpilddirektori spriedīs par to, kā veiksmīgāk īstenot savstarpējo sadarbību pašvaldību ceļu uzturēšanā, pa kuriem tiek veikts kokmateriālu transports ar palielinātu intensitāti, kā arī sadarbību ar VAS “Latvijas valsts meži” ceļu uzturēšanā atbilstoši iedzīvotāju vajadzībām. Savukārt uzņēmums “Camfil” informēs par gaisa attīrīšanas iespējām.

Pēc sanāksmes izpilddirektoriem būs iespēja apskatīt Saldus Mūzikas un mākslas skolu, kā arī viesoties uzņēmumā SIA “SCHVENK”.

Dalība sanāksmē iespējama tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19, vai arī jāuzrāda derīgs veiktā Covid-19 laboratoriskā testa rezultāts.