Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Biedrība "Reģionālo attīstības centru un novadu apvienība" (RACA) ir dibināta 2015. gadā ar mērķi  apvienot 21 Latvijas Republikas novadu, kas Latvijas Republikas Nacionālajā attīstības plānā definēti par reģionālajiem attīstības centriem, lai nodrošinātu biedru sadarbību vienota viedokļa formēšanā attīstības, tiesiskajos,  kā arī citos kopīgos jautājumos un biedru interešu pārstāvību attiecībās ar privātām un publiskām institūcijām valsts un starptautiskā līmenī.

RACA biedri ir šādas pašvaldības:

Aizkraukles novada pašvaldība, Alūksnes novada pašvaldība, Balvu novada pašvaldība, Bauskas novada pašvaldība, Cēsu novada pašvaldība, Dobeles novada pašvaldība, Gulbenes novada pašvaldība, Krāslavas novada pašvaldība, Kuldīgas novada pašvaldība, Limbažu novada pašvaldība, Līvānu novada pašvaldība, Ludzas novada pašvaldība, Madonas novada pašvaldība, Ogres novada pašvaldība, Preiļu novada pašvaldība, Saldus novada pašvaldība, Siguldas novada pašvaldība, Smiltenes novada pašvaldība, Talsu novada pašvaldība, Tukuma novada pašvaldība, Valkas novada pašvaldība.

RACA valdes sastāvs:

Valdes priekšsēdētājs – Vents Armands Krauklis, Valkas novada domes priekšsēdētājs

Valdes priekšsēdētāja vietnieks – Andris Vaivods, Līvānu novada domes priekšsēdētājs

Valdes priekšsēdētāja vietniece – Inga Bērziņa, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja

Valdes locekļi:

  • Māris Zusts, Saldus novada domes priekšsēdētājs
  • Leons Līdums, Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs
  • Agris Lungevičs, Madonas novada domes priekšsēdētājs
  • Edgars Mekšs, Ludzas novada domes priekšsēdētājs

Vairāk informācijas: http://raca.lv/