Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Apvienība “Sabiedrība ar dvēseli” darbojas, lai iedzīvotājiem un to apvienībām palīdzētu īstenot ieceres un paveikt nelielus projektus pašu spēkiem. Tas ir atbalsts nevalstiskajām organizācijām vai nereģistrētām iedzīvotāju grupām. Iedzīvotāji raksta projektus, žūrija tos izvērtē, un atbalstītie projekti saņem pašvaldības līdzfinansējumu, lai biedrība vai iedzīvotāju grupa savu ideju varētu īstenot, dodot  savu ieguldījumu sabiedrībai un apkārtējai videi.

Pašvaldību apvienības „Sabiedrība ar dvēseli – Latvija” valde
Edvīns Bartkevičs, valdes priekšsēdētājs,edvins.bartkevics@lps.lv, 29254358
Cilda Purgale, valdes priekšsēdētāja vietniece, Beverīnas novads, pašvaldības domes deputāte, cilda.purgale@gmail.com, 29473182
Ilze Kreišmane,KNHM, kdc@latnet.lv, 29479361
Niko Opdams, KNHM, nicoopdam@inbox.lv; 28396058
 
 Reģionālie koordinatori:

Zemgale
Alīna Žukauska, Vecumnieku novads, Projektu koordinatore, alina.zukauska@vecumnieki.lv, 63920596

Kurzeme
Evita Pētersone, Kuldīgas novads, priekšsēdētājas vietnieka palīgs, evita.petersone@kuldiga.lv, 27091623

Latgale
Uldis Skreivers, Līvānu novads, pašvaldības izpilddirektors,uldis.skreivers@livani.lv, 29425922

Indra Upeniece, Līvānu novads, sabiedrisko attiecību speciāliste, indra.upeniece@livani.lv, 26199191

Vidzeme
Evija Zurģe, Raunas novads, pašvaldības domes priekšsēdētāja,evija.zurge@inbox.lv, 22016948

Rīgas reģions
Karīna Miķelsone, Ādažu novads, Attīstības un investīciju daļas vadītāja Vietniece, karina.mikelsone@adazi.lv, 28334197
Inga Pērkone, Ādāzu novads, Attīstības un investīciju daļas projektu vadītāja, inga.perkone@adazi.lv

Iepriekšējais
Nākamais

Pašvaldību apvienības "Sabiedrība ar dvēseli – Latvija" sveic labākos vietējo projektu realizētājus

16. janvārī Lielvārdes kultūras namā notika organizācijas “Sabiedrība ar Dvēseli Latvija” noslēguma pasākums, kurā paldies tika teikts visiem dalībniekiem, kuri ar savu darbu un entuziasmu 2015. gadā  īstenojuši vietējos projektus savās pašvaldībās, dzīves kvalitātes un vides uzlabošanai. Pasākumā piedalījās dalībnieki un viesi no pieciem Latvijas reģioniem – Kurzemes, Vidzemes, Latgales, Zemgales un Pierīgas.

Uz noslēguma pasākumu tika aicināti labākie,  pirmās sešas vietas ieguvušie, projekti no katra reģiona. Nacionālo balvu 500,00 Euro vērtībā, dalībnieku balsojuma rezultātā,  ieguva Vecumnieku novadā realizētais iedzīvotāju grupas “Hokeja entuziasti” projekts “Ledus laukuma ierīkošana” Valda Onkeļa vadībā.

Apvienībai “Sabiedrība ar Dvēseli Latvija”  kopš 2014. gada pievienojušās  31 pašvaldība, kuras organizē vietējos projektu konkursus, dodot iespēju iedzīvotājiem pašiem pilnveidot savu dzīves visi. Apvienība darbojas, lai iedzīvotājiem un to apvienībām palīdzētu īstenot nelielus projektus pašu spēkiem. Konkursa rezultātā atbalstītie projekti saņem pašvaldības līdzfinansējumu, lai biedrība vai iedzīvotāju grupa savu ideju varētu īstenot, dodot  savu ieguldījumu sabiedrībai un apkārtējai videi.