Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Apvienība “Sabiedrība ar dvēseli” darbojas, lai iedzīvotājiem un to apvienībām palīdzētu īstenot ieceres un paveikt nelielus projektus pašu spēkiem. Tas ir atbalsts nevalstiskajām organizācijām vai nereģistrētām iedzīvotāju grupām. Iedzīvotāji raksta projektus, žūrija tos izvērtē, un atbalstītie projekti saņem pašvaldības līdzfinansējumu, lai biedrība vai iedzīvotāju grupa savu ideju varētu īstenot, dodot  savu ieguldījumu sabiedrībai un apkārtējai videi.

Pašvaldību apvienības "Sabiedrība ar dvēseli – Latvija” valde
Edvīns Bartkevičs, valdes priekšsēdētājs, edvins.bartkevics@lps.lv, 29254358
Cilda Purgale, valdes priekšsēdētāja vietniece, Beverīnas novads, pašvaldības domes deputāte, cilda.purgale@gmail.com, 29473182
Ilze Kreišmane, KNHM, kdc@latnet.lv, 29479361
Niko Opdams, KNHM, nicoopdam@inbox.lv; 28396058
 
Reģionālie koordinatori:

Zemgale
Alīna Žukauska, Vecumnieku novads, Projektu koordinatore, alina.zukauska@vecumnieki.lv, 63920596

Kurzeme
 

Latgale
Uldis Skreivers, Līvānu novads, pašvaldības izpilddirektors,uldis.skreivers@livani.lv, 29425922

Indra Upeniece, Līvānu novads, sabiedrisko attiecību speciāliste, indra.upeniece@livani.lv, 26199191

Vidzeme
Evija Zurģe, Raunas novads, pašvaldības domes priekšsēdētāja,evija.zurge@inbox.lv, 22016948

Rīgas reģions
Karīna Miķelsone, Ādažu novads, Attīstības un investīciju daļas vadītāja Vietniece, karina.mikelsone@adazi.lv, 28334197
Inga Pērkone, Ādāzu novads, Attīstības un investīciju daļas projektu vadītāja, inga.perkone@adazi.lv

Iepriekšējais
Nākamais

“Sabiedrība ar dvēseli - Latvija” kopsapulce

2017. gada 7. martā Latvijas Pašvaldību savienībā notika pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli - Latvija” kopsapulce.

Pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli - Latvija” valdes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs sapulces dalībniekus iepazīstināja ar apvienības 2016. gada finanšu pārskatu.

Sapulces dalībnieki tika iepazīstināti ar 2017. gada 18. martā Līvānu novada Kultūras centrā plānoto “Sabiedrība ar dvēseli – Latvija” 2016. gada noslēguma pasākuma norisi. Noslēguma pasākumā tiks sumināti projektu īstenotāji no tām pašvaldībām, kas ir SDL dalībnieki un tiks apbalvoti 2016. gada veiksmīgākie projekti. Pasākuma programmu skatīt zemāk.

Sapulces noslēgumā notika pašvaldību apvienības “Sabiedrība ar dvēseli - Latvija” valdes priekšsēdētāja un vietnieka vēlēšanas. Par valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts līdzšinējais priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs. Par valdes priekšsēdētāja vietnieci tika atkārtoti ievēlēta Cilda Purgale.

Noslēguma pasākuma programma