11. septembrī – uzņēmējiem, pašvaldību un valsts institūciju pārstāvjiem, tai skaitā skolām un pirmsskolas izglītības iestādēm, nevalstiskajām organizācijām un citiem potenciālajiem sadarbības partneriem;
13. septembrī – jauniešiem semināri, kurus organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA), un tajos sīkāk informēs par programmas “Eiropas solidaritātes korpuss” iespējām.
Jaunā Eiropas Komisijas izstrādātā programma “Eiropas solidaritātes korpuss” ilgs no 2018. līdz 2020. gadam, un tās īstenošanai visā Eiropas Savienībā būs pieejami 375,6 milj. eiro. Pirmajā programmas “Eiropas solidaritātes korpuss” projektu konkursā, kura pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 16. oktobris, Latvijas organizācijām un jauniešiem savu ideju īstenošanai pieejami ap 670 000 eiro.
JSPA informē: lai veicinātu solidaritāti visā Eiropā, EK ir izstrādājusi jaunu starptautisku programmu – “Eiropas solidaritātes korpuss”. Tā jauniešiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem piedāvā iegūt starptautisku un nacionālu pieredzi brīvprātīgajā darbā, atrast savu pirmo prakses vai darba vietu, kā arī īstenot solidaritātes projektus, ieguldot savu enerģiju un idejas sabiedrībā aktuālu izaicinājumu risināšanā.
Visiem interesentiem, kuri vēlas rakstīt un iesniegt projektu pieteikumu uz pirmo programmas “Eiropas solidaritātes korpuss” projektu iesniegšanas konkursu, JSPA rīko informatīvus bezmaksas seminārus
Plašāka informācija pielikumā.
Ar cieņu,
Kintija Bulava
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Komunikācijas daļas vecākā referente
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.: +371 67356247
Fakss: +371 67358060
kintija.bulava@jaunatne.gov.lv