Jauniešu biedrība “DAGNE” aicina pieteikties “Be More” – Latgales jauniešu līderu apmācībām.
Projektā paredzēts izveidot ietekmīgu jauniešu līderu grupu Latgales reģionā, kas spētu iesaistīt arvien vairāk jauniešu vietējo NVO darbībā, veicot daudzveidīgas pilsoniskās līdzdalības aktivitātes (t. sk. brīvprātīgo darbu).
Projekta aktivitātes galvenokārt balstīsies uz esošo un topošo jauniešu līderu kompetences paaugstināšanu jauniešu biedrību un grupu vadībā, pilnveidojot viņu zināšanas par pilsoniskās sabiedrības izveidi un pilsoniskās līdzdalības veicināšanu, attīstot sadarbības un starptautisko projektu rakstīšanas un īstenošanas prasmes.
Latgales jaunieši aicināti pieteikties jauniešu līderu apmācībām "BE MORE”, aizpildot pieteikšanās anketu ( https://ej.uz/zza7) līdz 28. janvāra plkst. 17:00.
Sagatavojis Aivars Bačkurs,
jauniešu biedrības "DAGNE" Valdes priekšsēdētājs