Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Sveicam Lietuvu valsts simtgadē!

Latvijas Pašvaldību savienība sirsnīgi sveic Lietuvas valsts simtgadē savus ilggadējos sadarbības partnerus – Lietuvas Pašvaldību asociāciju –, pašvaldības, Lietuvas iedzīvotājus, kā arī lietuviešus, kuru mājvieta ir Latvija!

Mūsu tautām bija kopīgi sapņi kļūt neatkarīgām un veidot savu valsti, esam bijuši kopā un atbalstījuši viens otru ceļā uz brīvību un neatkarību. Arī tagad mums ir kopīgs ceļš ejams, ieguldot darbu un enerģiju mūsu valstu turpmākajā izaugsmē un stabilitātē. Esam gandarīti par daudzām patiesi aktīvām partnerībām, kas gadu gaitā izveidojušās starp abu valstu pašvaldībām, to iestādēm, nevalstiskajām organizācijām un iedzīvotājiem. Tā ir lieliska iespēja dalīties pieredzē, mācīties citam no cita un aizstāvēt mūsu kopīgās intereses Baltijas jūras reģionā un Eiropā. Mēs vēlam Lietuvai un tās iedzīvotājiem labklājību un valsts uzplaukumu un ceram uz turpmāku sadarbību ar Lietuvas pašvaldībām un to asociāciju, nostiprinot un attīstot kaimiņu tautu draudzību.

Svinot Lietuvas valsts svētkus kopā ar mūsu kaimiņiem, ar prieku nosūtām Latvijas Institūta veidoto videoklipu "Roku rokā. No cilvēka cilvēkam. Vēloties pateikties par draudzību un atbalstu, Latvijas iedzīvotāji dāvina dzimšanas dienas torti Lietuvai, Igaunijai un Somijai kā mūsu apsveikumu kaimiņvalstīm to simtgadēs. Ar divriteņiem, antīkiem automobiļiem, motocikliem, traktoriem, SUP dēļiem… – kūku ceļojums ir atspoguļots trīs "ceļojuma hronikās". Šis ir dzimšanas dienas tortes ceļojums uz Lietuvu. Su Lietuvos atkūrimo gimtadieniu! " – http://latvia.eu/videos#modal-video-4913.

Daudz laimes valsts simtgadē, dārgie kaimiņi!