Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Videokonferencē stāstīs par kārtību, kādā pašvaldībām tiks kompensēti mājsaimniecību atbalstam

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) 5.septembrī  plkst.13 organizē videokonferenci par energoresursu cenu ietekmes mazināšanas atbalsta pasākumu mājsaimniecībām praktiskajiem aspektiem. Tās mērķis ir informēt pašvaldības par kārtību, kādā tām tiks kompensēti mājsaimniecību atbalstam (malka, granulas, briketes, elektroenerģija apkurei) izlietotie līdzekļi, administratīvie izdevumi un kādā tiks pieprasīti avansa maksājumi, kā arī par IT rīku atbalsta pasākumu administrēšanai.

Pasākumā  piedalīsies Ekonomikas ministrijas, Labklājības ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, kā arī SIA "ZZ Dats" pārstāvji.

Videokonferencē īpaši aicināti piedalīties tie pašvaldību speciālisti, kuriem tiks deleģēta atbalsta administrēšanas organizēšana un nodrošināšana.

Darba kārtība:

1.           Atbalstam mājsaimniecībām izlietoto līdzekļu un administratīvo izdevumu kompensācija pašvaldībām:

1.1.        pārskata forma par faktiski izlietotajiem līdzekļiem atbalstam mājsaimniecībām un izskatīto iesniegumu skaitu;

1.2.        kārtība, kādā pašvaldības iesniedz avansa pieprasījumus.

Informē: Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji.

2.           Par IT rīku atbalsta pasākumu administrēšanai: funkcionalitāte, ieviešanas termiņi, speciālistu apmācības.

Informē: SIA "ZZ Dats".

Videokonferences video ieraksts un prezentācijas pēc tiešraides būs pieejamas LPS mājas lapā, sadaļā "Tiešraides, Videoarhīvs".

Energoresursu atbalsta informācijas sistēma
par energoresursu atbalsta administrēšanas praktiskajiem jautājumiem