Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienības vadītājai piešķirts MK Atzinības raksts

Latvijas Pašvaldību savienība sveic Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju Inu Behmani apvienības vadītāju ar Ministru kabineta Atzinības raksta saņemšanu.

Saldus novada Sociālā dienesta vadītājai I.Behmanei Atzinības raksts piešķirts par izcilu sadarbību sociālā darba un sociālās palīdzības politikas veidošanā.

Vienlaikus I. Behmane ir Latvijas Pašvaldību savienības sadarbībā ar Norvēģijas Vietējo un reģionālo varas iestāžu asociāciju un Latvijas Pašvaldību darbinieku arodbiedrību īstenotā projekta “Sociālais dialogs – cienīgs darbs” viena no aktīvākajām dalībniecēm, kā arī bijusi projekta ietvaros īstenoto pasākumu lektore. 

Pašvaldību sociālie dienesti ir tie, kuri pēdējo gadu laikā ir piedzīvojuši lielus izaicinājumus gan saistībā ar COVID-19 pandēmijas radīto ietekmi, augstajiem energoresursiem un to ietekmi uz iedzīvotāju labklājību, kā arī saistībā ar Krievijas īstenotā kara Ukrainā radīto bēgļu pieplūdumu Latvijā.