Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

LPS rīkotajās Meža dienās apzaļumo un padara estētiskāku galvaspilsētas apkaimi

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS)  rīkoto Meža dienu 2023 ietvaros Rīgas valstspilsētas Āgenskalna priedes apkaime kļuvusi krāšņāka un turpmāk iepriecinās pilsētas iedzīvotājus, viesus.

LPS padomniece lauku attīstības jautājumos un projekta vadītāja Sniedze Sproģe kopā ar sadarbības partneriem VAS Latvijas valsts meži, Clean R grupa uzņēmumu Vizii Urban un ainavu dizaineri Vinetu Radziņu 27.septembrī veica teritorijas apzaļumošanu Rīgā, Kristapa ielā 12 A, kur kopīgiem spēkiem un savstarpēju atbalstu sastādīja dažādus augus un košumkrūmus, padarot pagalma vidi zaļāku un estētiskāku.

Pēc iniciatīvas īstenošanas un aktīva darba S.Sproģe akcentēja, ka tieši ciešā sadarbība ar iesaistītajiem partneriem ir devusi lielisku rezultātu, kas turpmāk iepriecinās galvaspilsētas iedzīvotājus un viesus. Košumkrūmi hortenzijas ziedēs vasaras un rudens mēnešos, kārkli, priedes un citi augi sakuplos un ar gadiem veidos skaistu, zaļu, estētisku ainavu, padarot vidi draudzīgāku un daudzveidīgāku. Ir patiess prieks, ka rasta iespēja paveikt šo darbu visu mūsu labā, domājot par zaļāku nākotni, līdzcilvēkiem. Šis ir arī labs piemērs un iedrošinājums ikvienam, kā savā pilsētā, apkaimē ķerties pie darba un kopā ar aktīviem domubiedriem un entuziastiem padarīt vidi skaistu, pārliecināta S.Sproģe.

Projekta ietvaros savu atbalstu sniedza arī minētie sadarbības partneri, parūpējoties gan par materiāliem, gan fizisku un praktisku atbalstu.

Pavasarī Grupas uzņēmums CleanR Kristapa ielas pagalmā uzstādīja pazemes konteinerus, kas ir ērts, mūsdienīgs un visiem sabiedrības locekļiem pieejams atkritumu apsaimniekošanas risinājums, vienlaikus radot estētisku, pievilcīgu un tīru vidi pagalmā. Savukārt tagad piedalījāmies nākamajā pagalma labiekārtošanas posmā, veicot apzaļumošanas darbus. Pateicoties šai Latvijas Pašvaldību savienības iniciatīvai, Rīgā ir par vienu tīru, iedzīvotājiem patīkamu un zaļu pagalmu vairāk, saka Vizii Urban valdes priekšsēdētājs Valdis Purvinskis.

Savukārt Meža dienu 2023 seminārs Rīgas valstspilsētā notika šī gada 29.septembrī. Āgenskalna priedes apkaimes apzaļumošanas rezultātu varēja novērtēt arī visi pasākuma dalībnieki.

LPS pateicas visiem, kas iesaistījās un atbalstīja iniciatīvas īstenošanu.