Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Iepriekšējais
Nākamais

Iznācis LPS elektroniskā izdevuma “INFOLOGS” speciālizlaidums

Iznācis Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) iknedēļas informatīvais izdevums “INFOLOGS” nr. 14 – speciālizlaidums “Darbs un dzīve Latvijā ārkārtas situācijas laikā”.

 

Lai apkopotu pašvaldību labo praksi sabiedrības atbalstam krīzes situācijā un sniegtu to kā iedvesmu citām pašvaldībām, LPS sagatavotajā speciālizdevumā stāstīts par valdības, pašvaldību un vietējo kopienu rīcību Covid-19 dēļ izsludinātajā ārkārtas situācijā.

 

Sadaļā Valdības un ministriju informācija pašvaldībām lasiet par:

* vienoto diennakts tālruni 8345 ar Covid-19 saistīto jautājumu noskaidrošanai un virtuālo asistentu jeb Covidbotu, ko savā mājaslapā var “iecelt” arī ikviena pašvaldības iestāde, ierobežojumiem tirdzniecības vietās un pircēju uzvedībai, ES finansēto atbalstu trūcīgiem un maznodrošinātajiem un valsts apņemšanos segt pusi no pašvaldībās izmaksātajiem krīzes pabalstiem, atbalstu tautsaimniecībai un ES fondu projektu izdevumu līdzfinansēšanu, par to, kā Latvija māca un mācās attālināti, un kampaņu #Ēkultūra, kas aicina kultūras norises izbaudīt virtuāli, paliekot mājās, u. c.

 

Sadaļā “Latvijas Pašvaldību savienībā” informācija par:

* LPS vietnē www.lps.lv izveidoto īpašo informatīvo sadaļu “Jautājumi un atbildes pašvaldībām”, kurā iespējams apkopotā veidā saņemt informāciju par Covid-19, kontaktiem un ārkārtējās situācijas laikā noteiktajiem ierobežojumiem, veicamajiem pasākumiem, atbalstu, normatīviem un citu svarīgu informāciju pašvaldības ikdienas darbam;

* situāciju Latvijā un pasaulē cīņā pret Covid-19 un mūsu dzīvi jaunajos apstākļos, kas atspoguļota arī visos beidzamajos LPS iknedēļas elektroniskā izdevuma “INFOLOGS” numuros;

* LPS organizētajām videokonferencēm par pašvaldībām svarīgām un aktuālām tēmām, kuru ieraksti ir un būs pieejami LPS vietnes www.lps.lv sadaļā Tiešraides, videoarhīvs.

 

Sadaļā Pašvaldību pieredze ārkārtas situācijā sniegts:

* kopsavilkums par dzīvi pilsētās un novados jaunajos apstākļos un apkopoti pašvaldību labās prakses piemēri.

 

Sadaļā Pozitīvi un ar smaidu ieskats:

* atsevišķās rīcībās, kas atklāj mūsu cilvēku jaunradi, izdomu un spēju aktīvi darboties arī ārkārtas apstākļos.

 

Paldies visiem, kas piedalījās šā izdevuma tapšanā, – Valsts kancelejas, ministriju un pašvaldību darbiniekiem, fotogrāfiju autoriem un jo īpaši pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistiem!

 

Jaunākais “INFOLOGS” ir šķirstāms šeit.

 

 

Viss par informācijas ievietošanu “INFOLOGĀ”:

Gunta Klismeta,

LPS Komunikācijas nodaļas redaktore

Tālrunis: +371 29428303

E-pasts: gunta.klismeta@lps.lv

 

Facebook: @PasvaldibuSavieniba

Twitter: @lps_lv; @LPSBRux