Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Iepriekšējais
Nākamais

LPS vebinārs par Eiropas atveseļošanas plānu un Latvijas pašvaldību prioritāšu finansēšanu

Latvijas Pašvaldību savienība 30. jūnijā 11:00 – 13:00 aicina piedalīties starptautiskā vebinārā “Un tam būtu jāgatavojas savlaicīgi” par jauno Eiropas atveseļošanas plānu un Latvijas pašvaldību iespējām finansēt vietējā mērogā būtiskas prioritātes! 

Vebinārā Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieka Valda Dombrovska kabineta locekle Sofja Ribkina iepazīstinās ar Eiropas atveseļošanas plānu un plānotajiem finansējuma virzieniem. Savukārt Eiropas Parlamenta deputāti no Latvijas dr. oec. Inese Vaidere un dr. sc. pol. Ivars Ijabs savās uzrunās akcentēs mazo un vidējo uzņēmumu perspektīvas un inovācijas pēc COVID-19 krīzes un pēc 2020. gada. Eiropas Komisijas pārstāvis Ingars Zustrups iepazīstinās ar skatījumu par Latvijas investīciju un reformu prioritātēm. Savukārt Latvijas Republikas Finanšu ministrijas valsts sekretāres vietnieks ES struktūrfondu un Kohēzijas fonda jautājumos Armands Eberhards un Latvijas Republikas Pastāvīgās pārstāvniecības ES padomniece ES fondu un valsts atbalsta jautājumos Ieva Valtmane dalīsies skatījumā par Latvijas pašvaldību un nacionālajām prioritātēm krīzes seku novēršanā.

Ar darba kārtību varat iepazīties šeit, un papildu informāciju atradīsiet LPS mājaslapā