Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Tīkla “Valstspilsētu sadarbība ar apkārtējiem novadiem” seminārs

Strādājam konkurētspējīgai Eiropai!

19. janvārī projekta “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” ietvaros notiks tīkla “Valstspilsētu sadarbība ar apkārtējiem novadiem” trešais seminārs.

Seminārā Jelgavas valstpilsētas domes priekšsēdētaja vietniece Rita Vectirāne iepazīstinās ar Jelgavas un Jelgavas novada kopējās sadarbības Dzimtsarakstu funkcijas nodrošināšanu, iestādes veidošanu. Savukārt, Ventspils valstspilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Egons Spalāns klātesošajiem stāstīs par Ventspils pieredzi Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) pārvaldību pašvaldībā. Seminārā plānots pārrunāt sadarbības iespējas IKT jomā un diskutēt par pašvaldību IKT padomes izveidošanas iespējām un darbības veidiem.  

Seminārs notiks Ventspils zinātnes centrā VIZIUM no plkst. 10:15 līdz 15:00.

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” finansiālu atbalstu. Tā mērķis ir pašvaldību sadarbības optimizācija un labas pārvaldības principu veicināšana Latvijas pašvaldībās, lai uzlabotu publisko pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti.