Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Videokonference par mājas (istabas) dzīvnieku labturības prasību ievērošanu

Norises datums: 2021. gada 25. februāris

Norises laiks: plkst. 11–13

Norises vieta: tiešsaistē no LPS

25. februārī plkst. 11 LPS rīko videokonferenci par mājas (istabas) dzīvnieku labturības prasību ievērošanu, uzskaites un kontroles jautājumiem, kā arī par klaiņojošo dzīvnieku ķeršanu, nogādāšanu patversmēs, savlaicīgu atdošanu dzīvnieku īpašniekiem (turētājiem) un saprātīgu kritēriju izvirzīšanai iepirkumu nosacījumiem šo darbu veikšanai.

Darba kārtība:

11:00 – Normatīvo aktu aktualitātes mājas (istabas) dzīvnieku aizsardzības jomā – Zemkopības ministrijas Veterinārā un pārtikas departamenta Dzīvnieku tirdzniecības, labturības un barības nodaļas vadītāja Liene Ansone.

11:40 – Suņu reģistrācija Lauksaimniecības datu centrā; sadarbība ar pašvaldībām, atbildība par datu lietošanu – Lauksaimniecības datu centra direktors Ivans Vorslovs.

12:10 – Informācija par e-pakalpojumu “Suņu nodevas nomaksa” – Rīgas ERAF projekta pārstāve Baiba Liepiņa.

12:25 – Veterinārmedicīnas prasības; veterinārārstu un pašvaldību sadarbība – Latvijas Veterinārārstu biedrības Mazo dzīvnieku veterinārārstu sekcijas vadītājas vietniece Lita Konopore.

Jautājumi, atbildes, secinājumi.

Sanāksmi varēs skatīties tiešraidē LPS vietnes www.lps. lv sadaļā “Tiešraides, videoarhīvs – Tiešraide” vai sekojot šai saitei.

Tiešraides laikā būs iespēja uzdot jautājumus, sūtot tos uz e-pasta adresi tiesraide@lps.lv.

Sniedze Sproģe,

LPS padomniece lauku attīstības jautājumos

Aktualitātes mājas (istabas) dzīvnieku aizsardzības jomā
Par mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju
Veterinārārsts - pašvaldība
Veterinārmedicīnas prasības; veterinārārstu un pašvaldību sadarbība