Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Metodiskā palīdzība bāriņtiesām apkopota rokasgrāmatā

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izstrādājusi informatīvu metodisko materiālu apkopojumu – rokasgrāmatu bāriņtiesām, kas sekmēs vienotu un kvalitatīvu bāriņtiesu darbības praksi visā Latvijā.

“Rokasgrāmatā sistematizēti un apkopoti līdz šim VBTAI izstrādātie metodiskie materiāli bāriņtiesām, kā arī aktualizēti un no jauna sagatavoti virkne svarīgu materiālu, kas būs noderīgi bāriņtiesu ikdienas darbā,” norāda VBTAI Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta direktore Valentīna Gorbunova. Aktīvi izmantojot šo rokasgrāmatu, bāriņtiesas varēs uzlabot sava darba kvalitāti un nodrošināt, lai visi lēmumi un darbības konkrētu lietu ietvaros tiktu vērtēti no bērna vislabāko interešu perspektīvas.

Rokasgrāmatas mērķis ir sniegt bāriņtiesām metodisku atbalstu bērnu tiesību aizsardzības nodrošināšanā, izskaidrojot normatīvo aktu prasības un sniedzot ieskatu bāriņtiesas darbībā dažādu situāciju risināšanā, kas saistītas ar bērna tiesību aizsardzību.

Rokasgrāmata ir veidota kā ikdienā ērti izmantojams darba materiāls, kas pieejams interneta vidē, un kurā ērti iespējams atrast interesējošo informāciju un ātri pārvietoties pa sadaļām, izmantojot saites. Rokasgrāmata ir “atvērtā tipa” informatīvais materiāls, ko laika gaitā nepārtraukti aktualizēs un papildinās atbilstoši aktualitātēm un izmaiņām normatīvajos aktos.

Lai iepazītos ar rokasgrāmatu, sekojiet šai saitei.

Sagatavojis Taivo Trams,

VBTAI