9. jūnijā darbu atsāks Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde – maņu un sajūtu istaba “Pozitīvo sajūtu telpa”, kur bērni kopā ar vecākiem dažādos veidos varēs relaksēties un iegūt jaunu pieredzi.
Pozitīvo sajūtu telpa ir atpūtas un relaksācijas vieta bērniem, kur iespējams darboties gan individuāli, gan kopā ar ģimenes locekļiem. Darbošanos Pozitīvo sajūtu telpā var pielīdzināt sava veida terapijai.
Apmeklējuma laikā, izmantojot dažādus gaismas objektus, ūdens gultu, bumbu vannu, interaktīvo grīdu un citu speciālo aprīkojumu, ir iespēja attīstīt un nostiprināt pozitīvas emocijas un sajūtas, vienlaikus rodot mieru no ikdienas steigas, atverot sevi pozitīvai komunikācijai, uzlabojot saskarsmi, attīstot un pilnveidojot maņas.
"Esmu strādājusi ar dažādu vecumu apmeklētājiem gan izglītības, gan medicīnas iestādēs. Šobrīd jau trešo gadu esmu arī mentore un brīvajā laikā vadu jogas nodarbības. Darbā ar klientiem mani vienmēr ir saistījušas alternatīvas pieejas veselības un vispārējās labsajūtas veicināšanā. Pozitīvo sajūtu telpa ir vieta, kur šīs pieejas varu īstenot. Nodarbības Pozitīvo sajūtu telpā tiek pielāgotas ikvienam neatkarīgi no vecuma un vajadzībām,” saka Pozitīvo sajūtu telpas speciāliste logopēde Rita Reiha.
Ciemos tiek aicinātas ģimenes ar bērniem, darba kolektīvi, bērni ar īpašām vajadzībām, cilvēki pēc pārciestām veselības problēmām un ikviens, kurš vēlas veltīt mirkli sev.
Atkarībā no apmeklētāju vēlmēm kopā mācīsimies relaksēties, sarunāties, radoši darboties, modinot spēju sadzirdēt pašam sevi.
Pozitīvo sajūtu telpa atrodas Liepājas Kompleksās sporta skolas telpās Dunikas ielā 9/11, 3. stāvā. Vairāk informācijas: https://www.liepaja.lv/pozitivo-sajutu-telpa/.
Sagatavojusi Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas
Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa