Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Ventspilī veiksmīgi aizvadīta individuālā sniegpulkstenīšu stādīšana

Lieldienu brīvdienās ventspilnieki aktīvi baudīja saulainos laikapstākļus, dodoties uz Jūrmalas parku, kur pirmo reizi norisinājās individuālā sniegpulkstenīšu stādīšana.

No 1. līdz 6. aprīlim ventspilnieki gan individuāli, gan ģimenes lokā tika aicināti turpināt pilsētas tradīciju – stādīt sniegpulkstenītes. Iedzīvotāji aktīvi devās uz Jūrmalas parku, lai kopīgi to padarītu vēl ziedošāku, akcijas laikā iedēstot ap 5000 balti ziedošo pavasara vēstnešu stādus.

Ventspils Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Znotiņa atzīst: “Interesentu iesaiste bija neparedzēti liela – katru dienu ap pulksten 9:30 un 16:30 izlikām trīs kastes ar sniegpulkstenītēm, un tās visas parkā tika iestādītas dažu stundu laikā. Tādēļ iedzīvotāji tika aicināti galvenokārt ierasties ar saviem stādiņiem, jo bezmaksas dāvāto sīpoliņu skaits bija ierobežots.”

Ventspilnieki galvenokārt novērtēja iespēju doties uz Jūrmalas parku sev piemērotā laikā, jo sniegpulkstenīšu stādīšanai tika atvēlētas sešas dienas un stādīšanu varēja veikt jebkurā sev ērtā diennakts laikā.

Sagatavojusi Sigita Znotiņa,

Ventspils pašvaldības p/i “Komunālā pārvalde”

sabiedrisko attiecību speciāliste